Prerábka bytu podľa vašich predstáv

Kompletná aj čiastočná rekonštrukcia bytu väčších aj menších rozmerov, bez starostí. Postaráme sa o rekonštrukciu bytového jadra v paneláku, rekonštrukciu izieb aj prerábku kúpeľne, podľa vašich predstáv.

Malé stavebné úpravy aj väčšie zásahy počas renovácie bytu zabezpečíme od návrhu, ohlásenia stavebných úprav a stavebného povolenia, po kolaudáciu.

Naša služba zahŕňa:

Rekonštrukcie bytov na kľúč

Kompletná aj čiastočná rekonštrukcia bytu väčších aj menších rozmerov. Od rekonštrukcie garzónky, jednoizbové byty, po 3-izbové byty v paneláku a v novostavbách. Bez starostí.

Rekonštrukcia interiéru bytu

Rekonštrukcie interiérov bytov a realizácie bytových interiérov. Všetky rekonštrukčné a realizačné práce v byte v rámci návrhu prerábky interiéru bytu vám aj zrealizujeme. Bez starostí.

Rekonštrukcia kúpeľne

Pri rekonštrukcii kúpeľne postupujeme profesionálne od ohlásenia rekonštrukcie jadra po odovzdanie kúpeľne do užívania. Celková doba prerábky kúpeľne trvá len pár dní. Zabezpečíme celú realizáciu, na kľúč, bez starostí.

Rekonštrukcia bytového jadra

Po rekonštrukcií bytového jadra bude umakartové jadro minulosťou a byt dostane celkom nový vzhľad, od základov. Pri renovácií kúpeľne postupujeme profesionálne od ohlásenia rekonštrukcie jadra, po odovzdanie bytu do užívania. Celková doba prerábky kúpeľne trvá len pár dní. Zabezpečíme celú realizáciu, na kľúč, bez starostí.

Rekonštrukcia elektriny v byte

Definovanie alebo zjednotenie prezentovania značky, budovanie osobnosti značky a identita cieľovej skupiny.

NAŠE SLUŽBY