Výstavba hotelov na kľúč

Nové stavebné projekty pre hotelierstvo navrhujeme tak, aby vyhovovali multifunkčným potrebám ich hostí. Každý hotel chce uspokojiť požiadavky svojich hostí, ktorí chcú cestovať, poznávať a relaxovať. Okrem toho im chcú poskytnúť kvalitnú kuchyňu, zábavu a športové vyžitie.

Hlavným cieľom je vyhovieť všetkým potrebám a všestrannosti budúcich hostí. Už viac ako 12 rokov staviame na dôvere a vďaka tomu sme pripravení postaviť hotel od návrhu po kolaudáciu.

rezort-hotela-pod-lipou-modra-stavmaxbb
novy-pavilon-hotela-pod-lipou-stavmaxbb

Hotel si vyžaduje dôraz na každý detail

Prispôsobujeme sa vašim požiadavkam a reagujeme na rýchly vývoj a trendy v hotelierstve. Zároveň však podporujeme tradície a históriu, o ktoré sa opierame.

Vďaka našim návrhom sú naše hotely nákladovo efektívne z hľadiska výstavby, pravidelnej správy a zaisťujeme maximálnu efektívnosť vo využívaní priestoru. Použitím najmodernejších technológií, šetrných k životnému prostrediu a energiám, sa hotel zaradí k zeleným stavbám, ktoré sú hodnotené ako ekologické.

S našou firmou úspešne zvládnete aj realizáciu náročnejších projektov, medzi ktoré patrí výstavba hotelov a penziónov. Poskytujeme vysoký štandard v rámci technologických a interiérových riešení a zabezpečíme pre vás všetko – od výkopových prác, cez realizáciu, až po kolaudačné konanie

Galéria referenčných stavieb

S našou firmou si rýchlo a jednoducho môžete zaobstarať všetky technické zariadenia, ktoré zabezpečujú plynulý chod budov, zabezpečíme vystavanie cestnej komunikácie,  elektrotechnických rozvodov, verejného osvetlenia – od návrhu až po ich realizáciu a servis, všetko v súlade s platnými legislatívnymi predpismi a európskymi normami.

Spoznajte naše realizácie

Pozrite si naše referencie z výstavby a rekonštrukcie hotelov a kontaktujte nás ohľadne vašich predstáv a požiadaviek.

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.