OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Bungalovy s garážou a terasou aj s rovnou strechou

Bungalovy sú vďaka jednoduchým a jedinečným dizajnom, vstavaným interiérom a priestranným verandám, obľúbené rodinné domy u mnohých. Ich cenová dostupnosť je dôvodom prečo mnohí z nás po čase s radosťou vymenia byt v rušnom meste za pokojné bývanie na vlastnom pozemku v bungalove.

Bungalov je dnes spravidla samostatným príbytkom, ktorý je buď prízemný alebo má druhé poschodie zabudované do šikmej strechy. Je najlepším miestom pre rodinnú idylku a pokojné bývanie. Bungalovy bývajú obklopené rozľahlými záhradami. Pri vstupe do domu vás privíta teplo domova z horiaceho krbu, ktoré sa šíri aj do obytných miestností domu. Bungalovy sú obyčajne rodinné domy s garážou, ktorá je súčasťou domu pod jednou strechou. Kľudne aj pre 2 autá.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Od projektu bungalovu po kolaudáciu

Bungalovy sú jedným z našich obľúbených projektov domov na kľúč. Sú zárukou šťastného úsmevu a splnenia dlhoročnej túžby po vlastnom bývaní. Do 2 mesiacov býva postavená hrubá stavba domu. V rámci našich komplexných služieb pre vás, vieme zabezpečiť realizáciu stavby bungalovu na kľúč od návrhu po kolaudáciu. Poskytujeme aj poradenstvo pri kúpe pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme bungalov podľa vašich predstáv.

Murovaný rodinný dom na kľúč v obci Jakub pri Banskej Bystrici

3 možnosti výstavby bungalovu

Dom na kľúč

1.voľba našich klientov
stavebné povolenie
projektová dokumentácia
holodom
inžinierske siete
sanita
zariaďovacie predmety
terénne úpravy
kolaudácia

Holodom

stavebné povolenie
projektová dokumentácia
hrubá stavba
vnútorné rozvody
podlaha
vymaľovanie

Hrubá stavba

stavebné povolenie
projektová dokumentácia
základová platňa
obvodové múry
strecha

V prípade záujmu klienta zariadime dom aj nábytkom a kompletne pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, dokončenie stavby závisí od vašich časových a finančných možností.

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva iba položiť základy bungalovu a stavať.

Projekty bungalov na inšpiráciu

Inšpirujte sa našimi projektami bungalov, ktoré upravíme a prispôsobíme vašim predstavám a pozemku.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

Vďaka našim viac ako 12-ročným skúsenostiam postavím rodinný dom na kľúč za najlepšiu cenu a s minimálnymi energetickými nárokmi. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky na cenu, budeme radi, keď nás kontaktujete.

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Pripravili sme pre vás pár základných bodov, ktoré vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Rodinné domy bungalovy aktuálne vo výstavbe

Spokojní majitelia rodinných domov bungalov

Spoločnosť STAVMAXBB sme si vybrali na základe osobných referencií a transparentného prístupu pri rokovaní o podmienkach a cene výstavby rodinného domu. Pri ústnej konzultácii nám boli poskytnuté aj odhadované termíny ukončenia jednotlivých etáp.

Majitelia bungalovu v Banskej Bystrici

Máte záujem o výstavbu bungalovu podľa vašich predstáv

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe bungalovu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.

Napíšte nám alebo zavolajte: 0915 829 626

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.