Bungalovy na kľúč

Bungalovy sú vďaka jednoduchým a jedinečným dizajnom, vstavaným interiérom a priestranným verandám, obľúbené rodinné domy u mnohých. Ich cenová dostupnosť je dôvodom prečo mnohí z nás po čase s radosťou vymenia byt v rušnom meste za pokojné bývanie na vlastnom pozemku v bungalove.

Bungalov je dnes spravidla samostatným príbytkom, ktorý je buď prízemný alebo má druhé poschodie zabudované do šikmej strechy. Je najlepším miestom pre rodinnú idylku a pokojné bývanie. Bungalovy bývajú obklopené rozľahlými záhradami. Pri vstupe do domu vás privíta teplo domova z horiaceho krbu, ktoré sa šíri aj do obytných miestností domu. Bungalovy sú obyčajne rodinné domy s garážou, ktorá je súčasťou domu pod jednoi strechou. Garáž pojme až 2 autá.

Bungalovy sú jedným z našich obľúbených projektov domov na kľúč. Sú zárukou šťastného úsmevu a splnenia dlhoročnej túžby po vlastnom bývaní. Do 2 mesiacov býva postavená hrubá stavba domu. V rámci našich komplexných služieb pre vás, vieme zabezpečiť realizáciu stavby bungalovu na kľúč od návrhu po kolaudáciu. Poskytujeme aj poradenstvo pri kúpe pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme bungalov podľa vašich predstáv.

Murovaný rodinný dom na kľúč v obci Jakub pri Banskej Bystrici

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva iba položiť základy bungalovu a stavať.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

V prípade záujmu vám pomôžeme zariadiť dom interiérom na mieru a kompletne ho pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, dokončenie stavby závisí na časových a finančných možnostiach zákazníka.

Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás ohľadne požiadaviek a ceny.

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných bodov, ktoré Vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe bungalovu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.