Domy z liateho betónu

Dom z betónu je správna voľba. Na celý život. Okrem moderného vzhľadu, ktorý spoznáte na prvý pohľad je oveľa odolnejší a pevnejší ako murovaný dom. Krása betónových domov spočíva v dokonalosti betónu. Jeho štruktúra, pevnosť a rôznorodosť spolu vytvárajú pevný základ pre monolitické domy.

Monolitické železobetónové konštrukcie využívame pri výstavbe moderných rodinných domov na kľúč. Patria sem najmä luxusné vily a domy vo svahu, ktoré vzhľadom na veľkosť a umiestnenie vyžadujú stabilnejšie základy. Železobetónové konštrukcie vynikajú svojím moderným dizajnom a výbornými úžitkovými vlastnosťami:

 • vysoká pevnosť,
 • tvárnosť,
 • vynikajúca termoizolácia
 • žiadné tepelné mosty,
 • nízkoenergetická prevádzka,
 • špičková akustická izolácia,
 • extrémna odolnosť,
 • ohňuvzdornosť,
 • rýchla, ekologická výstavba,
 • prakticky neobmedzená životnosť,
 • kompletné zhotovenie na kľúč.

Staviame na dôvere už viac ako 12 rokov. Záleží nám na vašej spokojnosti. Preto vám zaručujeme individuálny a osobný prístup. Pri realizácii vašich predstáv o bývaní zakladáme na detailoch. Našou doménou je výstavba moderných domov na kľúč od projektu po kolaudáciu, pričom v procese výstavby vybavíme za vás všetky stavebné povolenia. Potom nám zostáva už iba položiť základný kameň a stavať.

Uvažujete o pasívnom dome na kľúč? Radi vám poradíme a pomôžeme s realizáciou nulového domu z liateho betónu. Postavíme vám betónový dom na kľúč od návrhu po kolaudáciu: +421 915 829 626

Kvalitu našich stavieb zabezpečujeme prostredníctvom skúsených inžinierov, ktorí riadia a dozorujú všetky naše stavby a vopred premyslia a naplánujú použitie tých najvhodnejších materiálov a stavebných postupov. Dokonale poznáme stavebné materiály, s ktorými pracujeme. Od ich fyzikálnych vlastností, vzájomnú reakciu pri kombinovaní a používaní v rôznom prostredí. Na základe osobných skúseností, ktoré majú naši profesionáli, môžeme spoľahlivo určiť, ktorý materiál a konštrukčné riešenie je najvhodnejšie pre betónový dom na kľúč.

V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky na cenu, budeme radi, keď nás kontaktujete.

Viete, čo si všímať pri výbere dom na kľúč? Pripravili sme si pre vás pár základných rád, ktoré vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Spokojní majitelia rodinných domov na kľúč

Kvalitu diela by sme ohodnotili ako veľmi dobrú a s výstavbou domu sme spokojní. Inštalácie v rámci jednotlivých profesií boli vykonané veľmi kvalitne.

Majitelia rodinného domu v Banskej Bystrici

Máte záujem o pasívny betónový dom podľa vašich predstáv?

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku. Spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe pasívneho domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom. Postaráme sa o všetko od návrhu, až po kolaudáciu domu z liateho betónu. U nás máte vždy istotu profesionálneho prístupu a včasného plnenia.

Príďte a presvedčte sa osobne:

Ján Chromek, MBA
konateľ

0915 829 626
chromek@stavmaxbb.sk

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.

  Možnosti pre liate betónové domy na kľúč

  Betónové domy aktuálne vo výstavbe