Výstavba domov na kľúč

Uvažujete o výstavbe nového domu? Stavba nového rodinného domu na kľúč je pre takmer každú rodinu splnením ich najväčších snov. My plníme vaše túžby a staviame na dôvere už viac ako 10 rokov. Samotná výstavba rodinného domu je pomerne zložitý a náročný proces. Opierame sa o naše dlhoročné skúsenosti s výstavbou od menších rodinných domov až po veľké polyfunkčné komerčné stavby. Vyberte si dom na kľúč podľa vašich predstáv. Ponúkame vám výstavbu rodinných domov nielen v okolí Banskej Bystrice, ale aj po celom Slovensku z kvalitných materiálov, rýchlo a výhodne. Aj pre vás pripravíme individuálny projekt rodinného domu.

Výstavbu rodinného domu je potrebné vopred naplánovať a pripraviť. Riešenie bývania by mal byť s dôrazom na individuálne potreby, životný štýl, či osobný vkus. Každý má svoje vlastné predstavy o svojom rodinnom dome. Často váš nový dom závisí od lokality, dispozície, ale najmä od typu pozemku. Vieme vyhovieť požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov. Postaráme sa o celý priebeh výstavby domu od návrhu, až po kolaudáciu.

Aby ste sa mohli pustiť do výstavby rodinného domu na kľúč, potrebujete spoľahlivého partnera. V rámci našich komplexných služieb pre vás, vieme zabezpečiť realizáciu stavby rodinného domu na kľúč. Nemyslíme tým len samotnú výstavbu, ale aj poradenstvo pri kúpe pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme rodinný dom podľa vašich predstáv.

Zateplenie fasády rodinného domu

Vieme pre vás vytvoriť projekty rodinných domov od kúpy pozemku až po kolaudáciu hotovej stavby, či už ide o bungalovy na kľúč alebo individuálne projekty rodinných domov. Povedzte čo potrebujete, my zariadime zvyšok.

Poskytujeme pre vás kompletnú projektovú a projekčnú podporu pri výstavbe domu. Naši architekti a projektanti sú pripravení s vami skonzultovať váš zámer a zhotoviť celý projekt stavby. Taktiež máme pre vás k dispozícii katalóg hotových projektov rodinných domov, z ktorého si môžete vybrať a následne urobíme v projekte individualizované úpravy pre vás. Týmto spôsobom sa dajú ušetriť nemalé finančné prostriedky a čas pri spracovaní návrhu. Naopak, v prípade, že túžite po jedinečnej stavbe alebo máte špecifické nároky, sme vám plne k dispozícii k realizácii vašich plánov v podobe individuálneho projektu rodinného domu – venovať sa vám bude náš architekt a projektant. Pozrite si naše vizualizácie aj referenčné stavby.

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva iba položiť pevné základy a stavať.

Inšpirujte sa našimi projektami katalógových domov

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných bodov, ktoré Vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

V prípade záujmu klienta zariadime dom nábytkom a kompletne pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, dokončenie stavby závisí na časových a finančných možnostiach zákazníka.

Rodinné domy na kľúč za najlepšie ceny. Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás ohľadne požiadaviek a ceny.

Realizované projekty rodinných domov podľa ceny

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.