KOMPLEXNÉ BÚRACIE PRÁCE NA JEDNOM MIESTE

Búranie domu

Kúpili ste si starší rodinný dom alebo plánujete čiastočnú alebo komplexnú prerábku domu, polyfunkčného objektu alebo bytu? Rozhodli ste sa investovať do nehnuteľnosti, ale pred začiatkom rekonštrukcie budovy potrebujete zbúrať chátrajúce časti objektu?

Široké spektrum našich činností a technológií nám dovoľuje realizovať búracie práce,  aj sanačné a demolačné práce rýchlo, efektívne a hospodárne. Vďaka našim stavebným mechanizmom sa postaráme aj o odstránenie , spevnenie, prípadne kaskádovanie pozemku a zrealizujeme za vás búracie práce v rozsahu podľa potreby a vašich požiadaviek. Zabezpečíme tiež odvoz stavebnej sute, zeminy, či stavebného odpadu zo stavby.

Búracie práce väčšieho rozsahu realizujeme prídavnými zariadeniami k minibagrom a bagrom, ktorými disponujeme v našom vozovom parku. Hydraulické kladivá používame pri prekonávaní prekážok v podobe betónu, skál, tehál, starých železobetónových konštrukcií alebo iných tvrdých materiálov, ktoré nie je možné prekopať ručne:

    • búranie spevnených plôch,
    • rozbíjanie betónov a skál,
    • búranie starých budov.

Likvidácia stavebného odpadu

Ušetríme Váš čas a starosti pri odvoze stavebného odpadu a sutiny a zabezepčíme ekologickú likvidáciu. Naša stavebná technika si so stavebným odpadom hravo poradí. Objednajte si naše služby spojené s demoláciou a búracími prácami na stavbe a nebudete sa musieť trápiť so stavebným odpadom.

Búracie práce pri prerábke bytu

Každá prerábka bytu, rekonštrukcia bytového jadra alebo kúpeľne sa začína istými búracími prácami. Byt pripravíme do požadovaného stavu, aby bol pripravený na rekonštrukciu. Jednoducho si objednáte čo zbúrať a čo nechať v pôvodnom stave. Nakoľko zabezpečujeme aj komplexné služby spojené s rekonštrukciou bytov, zabezpečíme prerábku od návrhu po kolaudáciu.

Máte záujem o búracie práce či demoláciu celého objektu?

Ponechajte búranie na nás. Dohodnite si nezáväznú schôdzku.

Napíšte nám alebo zavolajte: 0947 929 626

Zabezpečíme búracie práce podľa dohody

Petra Benušková
manažér logistiky

0947 929 626
doprava@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.