Prerábka rodinného domu podľa vašich predstáv

Máte v dome príliš málo miesta, novú predstavu bývania a radi nechávate stavebné práce na odborníkov? Rozsiahla rekonštrukcia domu na kľúč si vyžaduje praktické skúsenosti a odbornosť. Pri oprave a rekonštrukcií zabezpečíme všetko potrebné, od návrhu po kolaudáciu.

Malé stavebné úpravy aj väčšie zásahy počas renovácie domu zabezpečíme od posúdenia statiky, technické zhodnotenie, ohlásenia stavebných úprav a stavebného povolenia, rekonštrukcie interiéru domu, výmeny okien, rekonštrukcie elektroinštalácie v dome, zateplenia a izolácie podlahy, fasády domu, podkrovia, ale aj búracie práce, až po kompletnú prerábku starého gazdovského domu.

Rekonštrukcia domu na kľúč zahŕňa

Kompletnú aj čiastočnú rekonštrukciu domu väčších aj menších rozmerov s nami zvládnete bez starostí. Postaráme sa o rekonštrukciu rodinného domu, rekonštrukciu vidieckeho domu, aj rekonštrukciu starého domu kocky a jednotlivých častí, podľa vašich predstáv.

Rekonštrukcia starého domu

Prerábka starého domu je výzva. Kompletnú aj čiastočnú rekonštrukciu starého domu väčších aj menších rozmerov s nami zvládnete bez starostí. Postaráme sa o rekonštrukciu domu zo 70 rokov aj o rekonštrukciu starého vidieckeho domu. Keď podkrovie na starom dome, výmena elektrických rozvodov a jednotlivých častí stoja na pevných základoch, všetko ide podľa vašich predstáv. Aj samotná prestavba starého domu.

Rekonštrukcia chaty

Kompletnú aj čiastočnú rekonštrukciu chalupy väčších aj menších rozmerov s nami zvládnete bez starostí. Postaráme sa o rekonštrukciu chaty a jednotlivých častí, podľa vašich predstáv.

Rekonštrukcia interiéru domu

Najreálnejšiu predstavu o výsledku rekonštrukcie interiéru rodinného domu vám už v úvode poskytne projekcia a grafický návrh interiéru domu. Nechajte si ho vyhotoviť u nás. Všetky rekonštrukčné a realizačné práce v rámci návrhu interiéru a prerábky interiéru domu vám aj zrealizujeme. Bez starostí. Pozrite sa, ako môže váš interiér domu vyzerať.

Prerábka podkrovia

Máte v dome nevyužité podkrovie? Budete prekvapení, čo všetko sa dá z tohto priestoru vykúzliť: krásny, slnečný, drevom prevoňaný obytný priestor. Prerábka podkrovia urobí zo starého a nevyužívaného podkrovia originálne, štýlové a príjemné bývanie – s nádychom romantiky a neopozeranosti. Zabezpečíme rekonštrukciu podkrovia od návrhu, na kľúč. Úplne bez starostí.

Rekonštrukcia kúpeľne v podkroví

Pri rekonštrukcii kúpeľne v dome postupujeme profesionálne od návrhu kúpeľne, po odovzdanie do užívania. Celková doba prerábky kúpeľne v dome trvá len pár dní. Ak je súčasť väčšej opravy a rekonštrukcie starého domu, realizujeme čiastkové stavebné úpravy ruka v ruke s ostatnými. Zabezpečíme celú realizáciu podkrovnej kúpeľne na kľúč, bez starostí.

Prerábka elektriny v starom dome

Pri rekonštrukcii elektriny v dome postupujeme profesionálne, po odovzdanie do užívania. Celková doba prerábky elektroinštalácie v dome trvá len pár dní. Ak je súčasť väčšej opravy starého domu, realizujeme čiastkové stavebné úpravy ruka v ruke s ostatnými. Bez starostí.

Rekonštrukcia kúrenia v dome

Oprava a rekonštrukcia domu môže zahŕňať výmenu radiátorov, inštaláciu podlahového kúrenia, najmä pri kladení novej podlahy v dome. Popri modernizácií interiéru domu realizujeme malé i generálne opravy kúrenia, rekonštrukcie aj pravidelný servis kúrenia a vykurovacieho systému. Bez starostí.

Izolácia podlahy

Zateplenie a izolácia podlahy zabezpečí domácu pohodu, stabilné teplo a dobrú akustiku. Ak sa rozhodnete pre izoláciu podlahy v starom dome, ste do istej miery limitovaní najmä jej pôvodnou hladinou a nadväzujúcimi stavebnými prvkami, napríklad dverami. Poradíme vám s ideálnym riešením zateplenia podlahy pre váš dom.

Zateplenie domu

Fasáda rodinného domu je vizitkou každého majiteľa nehnuteľnosti. Vonkajší vzhľad je v mnohých prípadoch prvým kritériom pri hľadaní rodinného domu, a to úplne pochopiteľne. Vďaka príjemnej fasáde sa z tuctového rodinného domu môže stať skvost. Reprezentujte sa v očiach okolia podľa vašich predstáv.

Ponúkame vám fasádne práce – opravy fasády rodinného domu – opravu zateplenej fasády, samotnú izoláciu stien a zateplenie rodinných domov, revitalizáciu, premalovanie fasády, izoláciu proti vode.

Oprava strechy

Dlhodobá životnosť, bez zatekania, s izoláciou pred vplyvom vetra, zimy, únikov tepla, aj prílišného prehrievania podkrovia, je cieľ opravy striech. Konštrukcia starej strechy je trvalo vystavená poveternostným podmienkam. Izoláciou šikmej strechy získame príjemné podkrovné priestory na bývanie.

Oprava starej strechy v zimných obdobiach zamedzí únikom tepla, v lete sťaží ľahký prestup tepla od slnečného žiarenia dovnútra domu. Tým môžete výrazne znížiť vaše účty za energie. Zvlášť, keď je potrebná oprava zatekajúcej strechy.

VYBERÁME PRE VÁS

Máte záujem o rekonštrukciu domu podľa vašich predstáv?

Dohodnime si nezáväznú schôdzku a spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri rekonštrukcií rodinného domu na kľúč.
    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.