Prerábka kúpeľne bez starostí

Zdedili ste typický panelákový byt, ktorých sa za minulého režimu stavali stovky a tisíce, a premýšľate, ako ho prispôsobiť štandardom moderného bývania? Máte v ňom umakartové jadro, za ktoré sa hanbila už vaša babička, potom vaši rodičia a teraz ste štafetu prebrali vy? Aj s tým sa dá niečo robiť. Nehádžte flintu do žita. Zvládneme rekonštrukciu kúpeľne namiesto vás. Bez starostí.

Pustíme sa do rekonštrukcie kúpeľne namiesto vás

Neviete sa v kúpeľni ani pohnúť? Trápi vás rekonštrukcia bytového jadra, ale zároveň nestíhate prerábku kúpeľne realizovať sami? Aj na to máme riešenie. Kontaktujte nás a my všetko vyriešime za vás.

Ak vám už teraz vstávajú vlasy dupkom z toho, čo bude potrebné zariadiť a vybaviť predtým, než sa vôbec do rekonštrukcie bytu pustíte, môžete si vyložiť nohy na stôl a zavolať na číslo 0915 829 626. Zabezpečíme ohlásenie drobnej stavby, vybavíme súhlas susedov s rekonštrukciou bytu aj súhlas bytového spoločenstva, vypíšem za vás oznam o rekonštrukcii bytu. Celým procesom renovácie kúpeľne vás prevedieme a pre vás to nebude nič náročného. Od prvej návštevy budete mať novú kúpeľňu hotovú najviac do 7-14 dní. Podľa vašich požiadaviek a náročnosti prerábky.

Pamätajte: „Nie je lepší čas rekonštrukcie kúpeľne, ako práve teraz!“

Trápi vás náročná predstava z rekonštrukcie bytu? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!

Renovácia bytu od jadra

Pôvodné umakartové jadrá sú častým zdrojom plesní, ktoré môžu spôsobovať vážne zdravotné problémy. Základným štandardom dnešného bývania a jediným trvalým riešením je kompletná rekonštrukcia bytového jadra. Celková doba rekonštrukcie bytu, pri dodržaní všetkých technologických postupov, je záležitosť dní. Samozrejme závisí od veľkosti zásahu.

Premyslite si dizajn vašej novej kúpeľne

Sme zástancom kúpeľne na mieru, ktorá je o vás. Preto aj s rozhodnutím o vzhľade kúpeľne, použitých vybavovací prvkoch a dobe vám pomôžeme. Na vás je len rozhodnutie, kedy sa do rekonštrukcie kúpeľne chcete pustiť.

Pokiaľ sa ale stále nemôžete rozhodnúť, ako by mala vaša kúpeľňa vo finále vyzerať, ponúkame vám vizualizáciu kúpeľne od skúsených dizajnérov, ktorí vám radi pripravia niekoľko návrhov s ohľadom na dispozičný priestor a budú s vami konzultovať možné úpravy a prispôsobenie.

Zabezpečíme pre vás:

 • stierky a omietky
 • murovanie, priečky
 • výmeny okien a dverí
 • izolácie podláh
 • potery
 • maľovanie
 • obkladacie práce
 • pokladanie dlažby

Pri rekonštrukcii za vás vybavíme aj všetku administratívu (ohlásenie drobnej stavby atď.) a poskytneme komplexné poradenstvo, a to aj pri financovaní.

Ak potrebujete prerobiť či upraviť podhľad alebo dostavať stenu a nechcete príliš zasahovať do konštrukcie, riešením sú sadrokartónové steny alebo strop či podhľad.

Prečítajte si viac

 • Demolačné práce a likvidáciu starého bytového jadra
 • Prevedenie hrubej stavby
 • Montáž rozvodu vody a odpadu
 • Elektroinštalácie
 • Obkladové práce
 • Kompletizáciu sanitárneho vybavenia
 • Maliarske a lakýrnické práce
 • Hrubé upratanie za účelom prevzatia stavby

Základom dobrej pohody v domácnosti je kvalitne spravená vodoinštalácia. Či už ide o novostavby, ale najmä rekonštrukcie bytových jadier zvyčajne sa pristupuje aj k výmene rozvodov vody a odpadu.

Prečítajte si viac

Máte záujem o rekonštrukciu kúpeľne?

Spoznajte náš individuálny prístup a sofistikovaný systém realizácie rekonštrukcie. Zabezpečíme všetko potrebné od návrhu a vizualizácie kúpeľne podľa vašich predstáv, až po úspešnú prerábku.

Presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.

  Akú technológiu preferujete?

  Ak viete už, aká by mala byť vaša kúpeľňa po vzhľadovej stránke, je potreba premyslieť, akú technológiu budete chcieť použiť na jej vybudovanie. S tým vám tiež pomôžeme. Preberieme s vami detaily návrhu a prípadné ďalšie stavebné úpravy, ktoré zaujímavo vylepšia vzhľad vašej kúpeľne a vás by ani nenapadli. Či budete chcieť bytové jadro vymurovať alebo sa vám páčia znížené stropy, či sa rozhodnete pre montáž sadrokartónu. Výhodou sadrokartónových priečok je minimalizácia pomocných murárskych prác a vďaka tomu aj veľmi zaujímavá cena rekonštrukcie kúpeľne.

   

  Pôvodné umakartové jadrá sú častým zdrojom plesní, ktoré môžu spôsobovať vážne zdravotné problémy. Základným štandardom dnešného bývania a jediným trvalým riešením je kompletná rekonštrukcia bytového jadra.

  Celková doba rekonštrukcie bytov pri dodržaní všetkých technologických postupov trvá 5 až 9 dní.

  Pri rekonštrukcii kúpeľne alebo bytového jadra postupujeme profesionálne a pre klienta zabezpečíme:

  Pustíme sa do rekonštrukcie kúpeľne namiesto vás.