KOMPLEXNÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Napojenie na inžinierske siete

Máte pozemok bez inžinierskych sietí alebo potrebujete siete na pozemku preložiť na iné miesto? Rozvodné siete, či aktuálnu prípojku elektriny, plynu, aj kanalizáciu a telekomunikačné siete vám preložíme podľa nového projektu.

Pri realizácii našich projektov prihliadame aj na to, či sa na pozemku nachádzajú inžinierske siete. Vypracujeme vám aj potrebnú štúdiu podľa dostupnosti najbližšej dostupnej prípojky.

Široké spektrum našich činností a technológií nám dovoľuje realizovať inžinierske siete rýchlo, efektívne a hospodárne. Vďaka našim stavebným mechanizmom sa postaráme aj o vyrovnanie, spevnenie, prípadne kaskádovanie pozemku a zrealizujeme za vás výkopové a zemné práce. Zabezpečíme tiež odvoz nepotrebnej zeminy, sute či stavebného materiálu zo stavby.

Inžinierske siete na pozemok

Inžinierske siete zaisťujú prívod a odvod energií, vody, plynu na pozemok. Ide najmä o elektrinu, vodu, plyn, teplo a kanalizáciu. Kvalitné inžinierske siete sú základom bezproblémového fungovania stavby. Zvlášť pri výstavbe domu na kľúč je napojenie na inžinierske siete a privedenie inžinierskych sietí na pozemok jedno zo základných činností.

Napojenie na inžinierske siete môže byť nákladnou záležitosťou a treba ho mať vyriešené pred začatím výstavby rodinných domov aj iných objektov. Staviame od návrhu po kolaudáciu, preto aj pri zabezpečení pozmeku infraštruktúrou vám pripravíme projekt inžinierskych sietí od plán a ceny inžinierskych sietí.

Elektrina a plyn

Je vedená zemným káblom v nemrznúcej hĺbke (80 až 120 cm). Cena je daná vzdialenosťou k najbližšiemu elektrickému uzlu. Pri plyne a elektrine sa napájame na najbližšiu stabilnú existujúcu energetickú sústavu od hranice pozemku.

Voda

Je pre vás vyhovujúca vlastná studňa alebo napojenie na verejný vodovod? Často sa volia aj oba spôsoby. Opäť je dôležitá vzdialenosť k verejnému vodovodnému radu.

Kanalizácia

Zabezpečujeme napojenie na verejnú kanalizačnú sieť, pokiaľ je to možné, V obciach, kde verejná kanalizácia ešte nie je vybudovaná, zostáva vybudovať vlastnú čističku alebo septik (žumpu). Kanalizácia je splašková, ako odpad z domácností, ale aj dažďová.

Dátové siete

Patrí sem internet, telefónne vedenie.

Ako generálny dodávateľ ručíme spektrom našich služieb za splnenie vašich nárokov aj vo vysoko komplexných projektoch. Zaistíme dodávku inžinierskych sietí aj pre vašu stavbu. Pozrite si naše referencie zemných prác a kontaktujte nás ohľadom vašich individuálnych požiadaviek a ceny inžinierskych sietí a my rýchlo a bezpečne zabezepčíme kompletné vybudovanie inžinierskych sietí.

Máte záujem o dotiahnutie inžinierskych sietí?

Napojíme vás na inžinierske siete. Pripravíme a zrealizujeme všetko potrebné od projektovej dokumentácie po dotiahnutie kanalizácie, vody, plynu, elektriny a ostatných sietí na pozemok a ich napojenie na vašu nehnuteľnosť. Dohodnite si nezáväznú schôdzku.

Napíšte nám alebo zavolajte: 0947 929 626

Zabezpečíme úpravy okolia podľa dohody

Petra Benušková
manažér logistiky

0947 929 626
doprava@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.