OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Individuálny projekt rodinného domu na kľúč

Snívajte vo veľkom, vyberajte dom na kľúč podľa svojich predstáv. Túžite po úžasných výhľadoch, romantických západoch slnka alebo súkromnom wellness s bazénom, potom je nový rodinný dom ideálnou príležitosťou, ako to dosiahnuť.

Ak máte záujem o špecifický dom, ktorý sa odlišuje od bežných ponúkaných katalógových domov, budeme radi, keď využijete našu ponuku individuálneho domu na kľúč, ktorý splní všetky vaše predstavy o kvalitnom bývaní.

Pre každého investora, ktorý túži pod dome podľa svojich predstáv, si vyhradíme čas, aby sme mohli spoznať vaše očakávania a požiadavky k plánovanej stavbe domu. Požiadavky na architektonické a dispozičné riešenie domu vrátane všetkých informácií o stavebnom pozemku. Jedná sa predovšetkým o možnosti napojenia na inžinierske siete, lokalitu umiestnenia stavby a prípadné regulačné podmienky, ktoré môžu ovplyvniť architektúru a veľkosť domu.

Deň, keď sa rozhodnete pre dom na kľúč, môže byť jedným z najšťastnejších dní v živote. Váš nový rodinný dom môže vyjadrovať vašu osobnosť a váš životný štýl. V porovnaní s okolím bude rovnako výnimočný, ako ste vy. K individuálnemu projektu rodinného domu sa postaráme sa o celý priebeh výstavby domu od návrhu, stavebného povolenia výstavby, až po kolaudáciu. O všetko sa postaráme, samozrejme s vašou pomocou.

Drevený zrubový dom na kľúč v obci Donovaly

Projekt domu podľa vašich predstáv

Aby bol váš dom zodpovedne navrhnuty, je potrebné vykonať prehliadku stavebného pozemku vrátane blízkeho okolia. Na základe získaných informácií spracujeme návrh dispozičného a architektonického riešenia domu. Tento návrh je s vami samozrejme konzultovaný a postupne upravovaný tak, aby vyhovoval jeho požiadavkám. Po odsúhlasení konečného variantu je projekt dopracovaný. Po celkovom návrhu vypracujeme predbežný rozpočet.

Na základe tejto dokumentácie je možné začať diskusie s príslušnými orgánmi a následne stavebné konanie. Výsledkom celého procesu je stavebné povolenie.

Prinášame vám pohodlnú a komplexnú službu

Aby ste sa mohli pustiť do výstavby domu na kľúč, potrebujete spoľahlivého partnera. V rámci našich komplexných služieb sme schopní zabezpečiť pre vás realizáciu stavby rodinného domu na kľúč. Pre bezchybnú realizáciu stavby je veľké plus realizačný projekt, ktorý obsahuje úplne všetky údaje pre to, aby bol váš dom riadne postavený.

Po vybavení stavebného povolenia nasleduje začiatok výstavby rodinného domu podľa individuálneho projektu. Na priebeh realizácie dohliada stavbyvedúci, projektant (autorský dozor) a interiérový dizajnér, aby prebehla presne podľa návrhu.

Realizované projekty rodinných domov

Moderný viacpodlažný rodinný dom vo svahu s exteriérovým bazénom. Dom je postavený na vyvýšenom mieste v kopci, kde bola pomerne náročná dostupnosť počas výstavby. Vďaka dispozícií a orientácii domu ponúka nádherné výhľady. Dom je vyššej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá nadštandardné dispozičné a priestorové vybavenie. Dom na kľúč je zložitého tvaru vzhľadom na umiestnenie vo svahu. Základ tvorí pevné železobetónová konštrukcia. Celý dom je presvetlený a ponúka pocit relaxácie, harmónie a pohody.

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných bodov, ktoré Vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Pripravíme vám cenovú kalkuláciu pre individuálny projekt domu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva položiť základovú dosku a stavať.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

Dom zariadime na kľúč aj zvnútra a kompletne ho pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, v závislosti od náročnosti terénu. Dokončenie stavby závisí na časových a finančných možnostiach zákazníka.

Pozrite si naše referencie. Ak máte záujem o špecifický rodinný dom, ktorý sa odlišuje od ponúkaných katalógových domov, budeme radi, keď využijete našu ponuku individuálneho domu na kľúč, ktorý splní všetky vaše predstavy o kvalitnom bývaní.

Splňte si svoj sen o novom bývaní

Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.

Presvedčte sa osobne:
0915 / 829 626

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.