OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Rodinné domy vo svahu na kľúč

Dom v kopci má svoje čaro. Dom postavený vo svahu vám otvorí nové možnosti a dopraje extra prístup k prirodzenému svetlu. Je takmer nereálne, aby vám susedia zatienili výhľady a prísun slnka ďalšou výstavbou v blízkosti vášho domu. Na terase máte doslova vtáčie výhľady na celé okolie. Svahovitá krajina má výhodu aj v tom, že zvyšuje hodnotu vášho rodinného domu, pretože dom na svahu je skutočne jedinečný. Dokonale vynikajúci dom v kopci absolútne ukáže čaro vašej osobnosti a životného štýlu.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Postavíme dom v kopci podľa vašich predstáv

Pôsobíme na celom Slovensku, ktoré je známe svojim členitým terénom. S výstabou rodinných domov v kopci máme dlhoročné skúsenosti. Postaráme sa o celý priebeh výstavby domu od architektonického návrhu, projektu, až po kolaudáciu. Stačí, keď si vyberiete dom v kopci podľa vašich predstáv.

V rámci našich komplexných služieb pre vás, vieme zabezpečiť realizáciu stavby rodinného domu vo svahu. Nemyslíme tým len samotnú výstavbu, ale aj poradenstvo pri kúpe pozemku, terasovanie svahu, vypracovanie návrhu a projektovej dokumentácie podľa vašich predstáv.

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení. Potom nám už ostáva len spevniť svah a položiť základovú dosku, aby mohol byť váš dom vo svahu čoskoro hotový.

Projekty domov vo svahu

Pri výstavbe domu vo svahu zabezpečíme:

 • terasovanie pozemku,
 • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku,
 • projekciu stavby presne podľa predstáv,
 • konzultácie k projektom,
 • cenová kalkulácia,
 • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov,
 • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu,
 • vlastný stavebný dozor,
 • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia.

Vybrané domy na kľúč ako naše prípadové štúdie

Viete, čo si všímať pri výbere dom na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných rád, ktoré vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

V prípade záujmu vám pomôžeme aj so zariaďovaním domu a nasťahovaním, aby ste mohli bývať v dohodnutom termíne. Hrubú stavbu môžete mať už za 6 až 8 týždňov. Dokončenie stavby závisí na časových a finančných možnostiach zákazníka.

Rodinné domy vo svahu staviame na základe viac ako 12 ročných skúseností. Rovnako projekty rodinných domov vo svahu pripravíme za najlepšie ceny.

Domy v kopci aktuálne vo výstavbe

Spokojní majitelia domov vo svahu

Výstavbu zabezpečovalo niekoľko realizačných skupín. Veľkú spokojnosť prejavujeme najmä s počiatočnými prácami, t.j. s výkopovými prácami a hrubou stavbou. Priebeh aj dodržanie termínov v tejto fáze považujeme za bezproblémové. Pozitívne vnímame profesionalitu a odbornosť pracovníkov.

Majitelia rodinného domu v Banskej Bystrici

Máte záujem o výstavbu domu vo svahu podľa vašich predstáv?

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu vo svahu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom. Dokážeme zaobstarať všetko od návrhu až po odovzdanie hotového domu. U nás máte vždy istotu profesionálneho prístupu a včasného plnenia.

Príďte a presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.