Rekonštrukcia a prerábky podľa vašich predstáv

Už máte jasnú predstavu, ako by mala prerábka vyzerať? Hľadáte stavebnú firmu, ktorá zabezpečí rekonštrukciu bytu, domu na kľúč, prípadne rekonštrukciu bytového domu, firmy podľa vašich predstáv? V STAVMAXBB ste vítaní. Všetky rekonštrukčné práce zabezpečíme za vás a tým šetríme váš čas.

Začnite teraz ▼
Biela stavbárska prilba s logom STAVMAXBB

Zabezpečíme

Kompletná aj čiastočná rekonštrukcia bytu väčších aj menších rozmerov, bez starostí. Rekonštrukcie bytového jadra v paneláku, rekonštrukcia izieb aj prerábka kúpeľne, podľa vašich predstáv. Malé stavebné úpravy aj väčšie zásahy počas renovácie bytu zabezpečíme od návrhu, ohlásenia stavebných úprav a stavebného povolenia, po kolaudáciu.

Rekonštrukcia bytu s nami

Zabezpečíme

Máte v dome príliš málo miesta alebo novú predstavu o bývaní a radi nechávate rekonštrukciu domu na odborníkov? Rekonštrukcia domu na kľúč, od návrhu po kolaudáciu, je to správne riešenie, ktoré vám ponúkame.

Od posúdenia statiky, technické zhodnotenie, rekonštrukcie interiéru domu, prerábky kúpeľne v podkroví, výmeny okien, rekonštrukcie elektroinštalácie v dome, celkového zateplenia a izolácie podlahy, fasády domu, podkrovia, ale aj búracie práce, až po kompletnú prerábku starého gazdovského domu.

Rekonštrukcia domu s nami

REKONŠTRUKCIA BYTOVÝCH DOMOV

Zabezpečíme

Obnova a revitalizácia bytového domu zahŕňa zateplenie fasády a strechy, ale aj obnovu rozvodov, kanalizácie, plynu, vzduchotechniky, výmenu výťahov, úpravu spoločných priestorov. V prípade záujmu aj rekonštrukciu balkónov a lodžií.

Ponúkame

  • Obnova bytového domu
  • Zateplenie bytového domu

REKONŠTRUKCIA DOMU FIRMY

Zabezpečíme

Uvažujete o prerobení staršieho rodinného domu na nové sídlo firmy? Alebo chcete renovovať a modernizovať? Kompletnú aj čiastočnú rekonštrukciu priestorov firmy zabezpečíme na kľúč, podľa vašich predstáv. Rovnako aj menšie stavebné úpravy, či rekonštrukciou kúpeľne firmy zabezpečíme od návrhu po kolaudáciu.

Ponúkame

  • Rekonštrukcia domu firmy
  • Rekonštrukcia kúpeľne firmy
  • Rekonštrukcia kancelárskych priestorov
  • Rekonštrukcia firemných priestorov

Zabezpečíme

Viac komfortu pre vašich hostí prináša väčšiu spokojnosť s pobytom. Chcete rozšíriť súčasné ubytovacie kapacity o nové izby, spoločné priestory o konferenčné sály, či wellness s bazénom a saunami? Zabezpečený hladký priebeh rekonštrukcie hotela aj počas prevádzky, bez obmedzení vašich hostí počas pobytu.

Začnite rekonštrukciu hotela

Ponúkame

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.