Facility management: Ako riešiť časté problémy s údržbou nehnuteľností pomocou outsourcingu?

Správa budov prináša so sebou mnoho aktivít, ktorým sa firmy a prevádzky musia venovať nad rámec svojej hlavnej činnosti. Údržba nehnuteľností je pre veľké podniky navyše nákladná a vyžaduje množstvo náradia. Zverenie údržby budov a pozemkov do rúk profesionálnej spoločnosti môže byť skvelým spôsobom, ako ušetriť peniaze, zvýšiť efektivitu a získať prístup k špecializovaným službám.

Pokračovať v čítaní „Facility management: Ako riešiť časté problémy s údržbou nehnuteľností pomocou outsourcingu?“

Stavať inteligentný rodinný dom sa oplatí

Inteligentné domy sú budúcnosť. A keďže technológie sú každým dňom čoraz vyspelejšie, je len otázkou času, kedy bude v jednom z takých žiť každý z nás. Ste už pripravení stavať svoj inteligentný dom alebo ešte váhate? Pozrite sa s nami na všetko, čo smart technológie do života rodín a užívateľov prinášajú.

Pokračovať v čítaní „Stavať inteligentný rodinný dom sa oplatí“

Rekonštrukcia kúpeľne – Trúfnete si?

Bývate v paneláku alebo v dome s kúpeľňou, ktorá by si vyžaduje väčšiu pozornosť? Alebo ste nedávno zdedili byt v pôvodnom stave? Prerábka kúpeľne často začína rekonštrukciou bytového jadra. Pre byty z dôb minulých bolo typické umakartové jadro, čo dnes už nepredstavuje vyhľadávaný trend. Ak netrváte na rekonštrukcii kúpeľne svojpomocne, ponúkame vám možnosť ušetriť čas a mať kúpeľňu na kľúč.

Pokračovať v čítaní „Rekonštrukcia kúpeľne – Trúfnete si?“

Luxusné domy na kľúč nie sú len o materiáloch, ale najmä o pocitoch

Možno sa práve rozhodujete, či kúpiť väčší byt alebo postaviť dom. A možno máte pozemok a so stavbou rodinného domu ešte stále váhate. Neviete si predstaviť, aké to asi je zvládnuť starostlivosť o dom, záhradu, stíhať prácu a pritom mať stále dostatok času na svoje záľuby? Radi vám prezradíme, že moderný rodinný dom na kľúč je nielen dom, o ktorý sa staráte vy, ale ktorý sa postará o vás.

Pokračovať v čítaní „Luxusné domy na kľúč nie sú len o materiáloch, ale najmä o pocitoch“

Uprednostniť skôr murovaný dom na kľúč alebo montovaný dom?

Murované domy sú na našom území značne rozšírené, majú dlhú tradíciu a dôveru širokej verejnosti. V súčasnosti sú k murovaným rodinným domom istou alternatívou montované domy. Všetko sa odvíja od konkrétneho riešenia, materiálu a dodávateľa, ktorý stavbu domu na kľúč realizuje.

Pokračovať v čítaní „Uprednostniť skôr murovaný dom na kľúč alebo montovaný dom?“

Rekonštrukcia bytového jadra | STAVMAXBB

Zvažujete rekonštrukciu bytového jadra?

Po akej kúpeľni túžite? To by mala byť otázka, ktorú by ste si mali v prvom rade vedieť zodpovedať. Pôvodné kúpeľne v panelákoch spred niekoľkých desiatok rokov už totiž nespĺňajú nielen aktuálne estetické trendy, ale ani hygienické požiadavky. Kúpeľňa dnešnej doby už neslúži iba pre účely základných potrieb, ale stáva sa z nej aj priestor pre relax. Trávime v nej každý deň pomerne veľa času, ktorý nám slúži nielen na očistu tela, ale často i duše. Aj z týchto dôvodov patrí kúpeľňa k tým najčastejším dôvodom k rekonštrukcii bytov staršieho dáta výstavby. Keď sa rozhodnete na rekonštukciu bytového jadra na kľúč, budete mať svoju novú kúpeľňu bez námahy a ušetríte najmä množstvo svojho času.

Pokračovať v čítaní „Zvažujete rekonštrukciu bytového jadra?“