Stavať inteligentný rodinný dom sa oplatí

Inteligentné domy sú budúcnosť. A keďže technológie sú každým dňom čoraz vyspelejšie, je len otázkou času, kedy bude v jednom z takých žiť každý z nás. Ste už pripravení stavať svoj inteligentný dom alebo ešte váhate? Pozrite sa s nami na všetko, čo smart technológie do života rodín a užívateľov prinášajú.

Pokračovať v čítaní „Stavať inteligentný rodinný dom sa oplatí“

Rekonštrukcia kúpeľne – Trúfnete si?

Bývate v paneláku alebo v dome s kúpeľňou, ktorá by si vyžaduje väčšiu pozornosť? Alebo ste nedávno zdedili byt v pôvodnom stave? Prerábka kúpeľne často začína rekonštrukciou bytového jadra. Pre byty z dôb minulých bolo typické umakartové jadro, čo dnes už nepredstavuje vyhľadávaný trend. Ak netrváte na rekonštrukcii kúpeľne svojpomocne, ponúkame vám možnosť ušetriť čas a mať kúpeľňu na kľúč.

Pokračovať v čítaní „Rekonštrukcia kúpeľne – Trúfnete si?“

Luxusné domy na kľúč nie sú len o materiáloch, ale najmä o pocitoch

Možno sa práve rozhodujete, či kúpiť väčší byt alebo postaviť dom. A možno máte pozemok a so stavbou rodinného domu ešte stále váhate. Neviete si predstaviť, aké to asi je zvládnuť starostlivosť o dom, záhradu, stíhať prácu a pritom mať stále dostatok času na svoje záľuby? Radi vám prezradíme, že moderný rodinný dom na kľúč je nielen dom, o ktorý sa staráte vy, ale ktorý sa postará o vás.

Pokračovať v čítaní „Luxusné domy na kľúč nie sú len o materiáloch, ale najmä o pocitoch“

Uprednostniť skôr murovaný dom na kľúč alebo montovaný dom?

Murované domy sú na našom území značne rozšírené, majú dlhú tradíciu a dôveru širokej verejnosti. V súčasnosti sú k murovaným rodinným domom istou alternatívou montované domy. Všetko sa odvíja od konkrétneho riešenia, materiálu a dodávateľa, ktorý stavbu domu na kľúč realizuje.

Pokračovať v čítaní „Uprednostniť skôr murovaný dom na kľúč alebo montovaný dom?“

Rekonštrukcia bytového jadra | STAVMAXBB

Zvažujete rekonštrukciu bytového jadra?

Po akej kúpeľni túžite? To by mala byť otázka, ktorú by ste si mali v prvom rade vedieť zodpovedať. Pôvodné kúpeľne v panelákoch spred niekoľkých desiatok rokov už totiž nespĺňajú nielen aktuálne estetické trendy, ale ani hygienické požiadavky. Kúpeľňa dnešnej doby už neslúži iba pre účely základných potrieb, ale stáva sa z nej aj priestor pre relax. Trávime v nej každý deň pomerne veľa času, ktorý nám slúži nielen na očistu tela, ale často i duše. Aj z týchto dôvodov patrí kúpeľňa k tým najčastejším dôvodom k rekonštrukcii bytov staršieho dáta výstavby. Keď sa rozhodnete na rekonštukciu bytového jadra na kľúč, budete mať svoju novú kúpeľňu bez námahy a ušetríte najmä množstvo svojho času.

Pokračovať v čítaní „Zvažujete rekonštrukciu bytového jadra?“

Kompletná rekonštrukcia bytu a domu

Trápi vás náročná predstava z rekonštrukcie bytu? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!

Keď príde na rekonštrukciu, každý má na to svoj vlastný pohľad. Vynárajú sa otázky ako: „Kde začať?“, „Do čoho sa pustiť skôr?“ a „Ako prerábku bytu urobiť?“. Mnohé nápady od známych a priateľov môžu byť veľmi nápomocné, možno nasledujú aktuálne trendy, ale komu môžete skutočne dôverovať?

Pamätajte, nie je lepší čas rekonštrukcie bytu, ako práve teraz!

Prečítajte si, čo všetko samotná rekonštrukcia bytu obnáša a s čím treba počítať.

Pokračovať v čítaní „Trápi vás náročná predstava z rekonštrukcie bytu? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!“

Oprava strechy

Pod jednou a kvalitnou strechou

Hovorí sa, že najdôležitejšie je mať strechu nad hlavou. Rovnako dôležité je však i to, akú strechu. K prehliadke krytín vás zavedie buď dôvod funkčný alebo vizuálny. Druhý prípad býva tým príjemnejším, kedy si svoj príbytok chcete len zmodernizovať a skrášliť. Čo však, ak si strecha žiada výmenu preto, aby nám nespadla na hlavu? Aký materiál zvoliť? A bude všetko so všetkým ladiť?

Pokračovať v čítaní „Pod jednou a kvalitnou strechou“