Rezidenčné stavby a luxusné bývanie na kľúč

Pod pojmom rezidenčné bývanie sa skrývajú najčastejšie luxusné nové byty a moderné bytové domy v atraktívnej lokalite, ktoré sa vyznačujú nadštandardným vybavením.

Rezidenčné developerské projekty ponúkajú moderné architektonické spracovanie budovy a sprievodné služby, ako napríklad komplexný servis nehnuteľností, ktoré sa v ponuke klasických bytových domov príliš neobjavujú. Patrí medzi ne aj recepcia, ktorá zvyšuje bezpečnosť celého objektu, ale aj súkromné fitness centrum alebo wellness. Ponuka služieb tak často pripomína skôr hotel ako bytový dom. Samozrejmosťou je u rezidenčných projektov skvelá občianska vybavenosť a dobrá dostupnosť do centra mesta.

Aj v tomto ohľade sa riadime heslom: „Stačí si zaželať“ a postavíme pre vás rezidenčné bývanie na kľúč, od návrhu po kolaudáciu, pričom všetky náležitosti prispôsobíme vašim individuálnym požiadavkám.

  • luxusné byty a apartmány pre náročných,
  • výstavba nájomných bytov,
  • najmodernejšie trendy,
  • kvalitné vybavenie,
  • nábytok a zariadenie na mieru,
  • ekologické nízkoenergetické bývanie.
Rezidenčné bývanie Banská Bystrica | STAVMAXBB

Staviame na dôvere už viac ako 12 rokov. Záleží nám na vašej spokojnosti. Preto vám zaručujeme individuálny a osobný prístup. Pri realizácii vašich predstáv o bývaní zakladáme na detailoch. Našou doménou je stavba domov na kľúč od projektu po kolaudáciu, pričom v procese výstavby vybavíme za vás všetky stavebné povolenia. Potom nám zostáva už iba položiť základný kameň a stavať.

Uvažujete o výstavbe rezidenčného objektu na kľúč? Radi vám pomôžeme s realizáciou rezidencie a investičnej výstavby od návrhu po kolaudáciu: +421 915 829 626

Kvalitu našich stavieb zabezpečujeme prostredníctvom skúsených inžinierov, ktorí riadia a dozorujú všetky naše stavby a vopred premyslia a naplánujú použitie tých najvhodnejších materiálov a stavebných postupov. Dokonale poznáme stavebné materiály, s ktorými pracujeme. Od ich fyzikálnych vlastností, vzájomnú reakciu pri kombinovaní a používaní v rôznom prostredí. Na základe osobných skúseností, ktoré majú naši profesionáli, môžeme spoľahlivo určiť, ktorý materiál a konštrukčné riešenie je najvhodnejšie pre váš luxusný rodinný dom na kľúč.

V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky na cenu, budeme radi, keď nás kontaktujete.

Vďaka našim viac ako 12-ročným skúsenostiam s výstavbou polyfunkčných objektov, hotelov a luxusných domov na kľúč, postavíme pre vás aj rezidenciu na kľúč presne podľa vašich predstáv. Pozrite si napríklad prípadovú štúdiu k výstavbe luxusného domu vo svahu v Banskej Bystrici.

V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky na cenu, budeme radi, keď nás kontaktujete.

Máte záujem o rezidenčné bývanie na kľúč?

Spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe rezidenčného bývania, ktorý sa môže stať vaším nových investičným projektom. Zabezpečíme všetko od návrhu rezidencie, až po kolaudáciu. U nás máte vždy istotu profesionálneho prístupu a včasného plnenia.

Presvedčte sa osobne:

Ján Chromek, MBA
konateľ

0915 829 626
chromek@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.