OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Polyfunkčné objekty na kľúč

Pri výstavbe polyfunkčných objektov na kľúč úspešne kombinujeme naše bohaté skúsenosti s výstavbou hotelov, bytových komplexov, ako aj rezidenčných projektov, ktoré prispievajú k lepšej občianskej vybavenosti.

Ponúkame tiež výstavbu firemných sídel a areálov, ktoré spĺňajú všetky konštrukčné a stavebno-technologické štandardy.

Našim zákazníkom ponúkame kompletný súbor poradenských služieb a výstavbu objektu prispôsobíme Vašim individuálnym požiadavkám.

Máte záujem o výstavbu polyfunkčných domov alebo o výstavbu administratívnej budovy? Kontaktujte nás. Postaráme sa o celý projekt. Od návrhu po kolaudáciu.

Výstavba polyfunkčných objektov

Postup prác pri realizácii výstavby polyfunkčného či administratívneho objektu si môžete pozrieť vo fotogalérií:

Kompletné technické zabezpečenie budov

S našou firmou si rýchlo a jednoducho môžete zaobstarať všetky technické zariadenia, ktoré zabezpečujú plynulý chod budov. Jedná sa o technické systémy ako kanalizácia, vodovod, vykurovanie a vzduchotechnika (teda vetranie a chladenie), hromozvody, plynové či elektrotechnické rozvody spolu s meraním a reguláciou, ale tiež zabezpečovacie systémy, telefónne, televízne či počítačové rozvody. Od projekcie cez dodanie až po servis.

Realizované polyfunkčné stavby

Pozrite si naše referencie z výstavby a rekonštrukcie polyfunkčných stavieb a kontaktujte nás ohľadne vašich predstáv a požiadaviek.

Máte záujem o výstavbu polyfunkčného alebo administratívneho objektu?

Dohodnime si nezáväznú schôdzku. Spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe polyfunkčných objektov na kľúč. Postaráme sa o všetko od návrhu, po kolaudáciu. U nás máte vždy istotu profesionálneho prístupu a včasného plnenia.

Príďte a presvedčte sa osobne:

Ján Chromek, MBA
konateľ

0915 829 626
chromek@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.