OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Výstavba, obnova a rekonštrukcia bytových domov

Máme bohaté skúsenosti s výstavbou, obnovou aj kompletnou rekonštrukciou bytových domov pre investorov, mestá a obce podľa požiadaviek zadávateľa. Zabezpečujeme kompletné poradenstvo, projektovú dokumentáciu a následnú realizáciu s prihliadnutím na jednotlivé špecifiká zadania.

Máte záujem o výstavbu bytových domov alebo o výstavbu nájomných bytov? Kontaktujte nás. Postaráme sa o celý projekt. Od návrhu po kolaudáciu.

Staviame bytové domy na kľúč

Bytové domy staviame od základov, s ohľadom na geologickú stavbu lokality, podzemnú vodu a charakter nosnej konštrukcie. Železobetónová konštrukcia vyrastá na kombinácii plošného a hlbinného zakladania stavby.

Realizácia inžinierskych sietí a infraštruktúry

Vystavanie cestnej komunikácie, vodovodu, kanalizácie, prívod plynu, káble vysokého a nízkeho napätia, telekomunikačné káble, verejné osvetlenie – o toto všetko a ešte viac sa za Vás postaráme – od návrhu až po ich realizáciu, všetko v súlade s platnými legislatívnymi predpismi a európskymi normami.

ORIGINÁLNE NAVRHNUTÝ PODĽA PREDSTÁV

Rezidenčné projekty na kľúč

Projekt bytového domu pre vás pripravíme od technickej dokumentácie, vizualizácie objektu aj s návrhmi interiérov podľa vašich požiadaviek. Zabezpečujeme kompletné poradenstvo, projektovú dokumentáciu a následnú realizáciu s prihliadnutím na jednotlivé špecifiká výstavby.

Bytový dom Hliny

Po 12 mesiacoch od úvodných výkopových prác sa približujeme k cieľu. Odviedli sme kusisko intenzívnej roboty. Pozrite si doterajší priebeh výstavby.

Viac o realizácií

Máte záujem o výstavbu, obnovu alebo rekonštrukciu bytového domu?

Spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe rezidenčného bývania, ktorý sa môže stať vaším nových investičným projektom. Zabezpečíme všetko od návrhu rezidencie, až po kolaudáciu. U nás máte vždy istotu profesionálneho prístupu a včasného plnenia.

Ján Chromek, MBA
konateľ

0915 829 626
chromek@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.