OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Rekonštrukcie hotelov a penziónov na kľúč

Počas rekonštrukcie hotela rozšírime vaše súčasné ubytovacie kapacity o nové izby, spoločné priestory o konferenčné sály či wellness s plaveckým bazénom a saunami. Je dôležité, aby bol zabezpečený hladký priebeh rekonštrukcie, bez toho, aby tým bol obmedzený zážitok vašich hostí.

Sme pripravení zabezpečiť luxus, pohodlie a bezpečnosť pre vašich hostí. Väčšina hotelových reťazcov si nemôže dovoliť odstaviť počas procesu rekonštrukcie, pretože zisky môžu počas tohto obdobia nesmierne klesať. V čase čiastočnej aj kompletnej rekonštrukcie priestorov hotela zabezpečujeme riadenie hotela a pohodlie vašich hostí.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Vždy plánujeme modernizáciu vopred

Je veľmi dôležité, aby hotel naplánoval úspešnú rekonštrukciu hotela a pripravil pre svojich hostí hodnotný zážitok z pobytu. Proces rekonštrukcie je často časovo náročný. Našim cieľom je, aby bol hotel schopný aj naďalej poskytovať svoje služby bez obmedzenia. Od roku 2010 staviame na dôvere tým, že si potrpíme na kvalite a tým, že stavebné práce počas rekonštrukcie dokončíme včas.

Každý majiteľ hotela chce zrekonštruovať svoje priestory luxusnejšie ako je jeho súčasný stav. Zároveň s menším aj väčším zásahom, chcete poskytovať svojim zákazníkom čo najlepší zážitok z pobytu, bez ohľadu na prebiehajúcu rekonštrukciu.

S nami úspešne zvládnete aj realizáciu náročnejších projektov, medzi ktoré patrí výstavba či rekonštrukcia hotelov a penziónov. Poskytujeme vysoký štandard v rámci technologických a interiérových riešení a zabezpečíme pre vás všetko – od výkopových prác cez realizáciu až po kolaudačné konanie

V našom vozovom parku máme kopletnú stavebnú mechanizácu stavieb a technické zariadenia, ktoré zabezpečujú plynulý chod celej výstavby. Od vybudovania základov, vystavania cestnej komunikácie, elektrotechnických rozvodov, verejného osvetlenia.

Prerábku aj novú výstavbu realizujeme od návrhu až po realizáciu a servis nehnuteľnosti. Všetko v súlade s platnými legislatívnymi predpismi a európskymi normami.

Máte záujem o rekonštrukciu hotela alebo penziónu?

Spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe rezidenčného bývania, ktorý sa môže stať vaším nových investičným projektom. Zabezpečíme všetko od návrhu rezidencie, až po kolaudáciu. U nás máte vždy istotu profesionálneho prístupu a včasného plnenia.

Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás ohľadne vašich individuálnych požiadaviek.

Ján Chromek, MBA
konateľ

0915 829 626
chromek@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.