Rekonštrukcie hotelov

Počas rekonštrukcie hotela rozšírime vaše súčasné ubytovacie kapacity o nové izby, spoločné priestory o konferenčné sály či wellness s plaveckým bazénom a saunami. Je dôležité, aby bol zabezpečený hladký priebeh rekonštrukcie, bez toho, aby tým bol obmedzený zážitok vašich hostí.

Sme pripravení zabezpečiť luxus, pohodlie a bezpečnosť pre vašich hostí. Väčšina hotelových reťazcov si nemôže dovoliť odstaviť počas procesu rekonštrukcie, pretože zisky môžu počas tohto obdobia nesmierne klesať. V čase čiastočnej aj kompletnej rekonštrukcie priestorov hotela zabezpečujeme riadenie hotela a pohodlie vašich hostí.

Vždy plánujeme vopred

Je veľmi dôležité, aby hotel naplánoval úspešnú rekonštrukciu hotela a pripravil pre svojich hostí hodnotný zážitok z pobytu. Proces rekonštrukcie je často časovo náročný. Našim cieľom je, aby bol hotel schopný aj naďalej poskytovať svoje služby bez obmedzenia. Už viac ako 10 rokov staviame na dôvere tým, že dodržiavame dohodnuté termíny a tým, že stavebné práce počas rekonštrukcie dokončíme včas.

Každý hotel chce zrekonštruovať svoje priestory luxusnejšie ako je jeho súčasný stav. Chce poskytnúť svojim zákazníkom čo najlepší zážitok z pobytu, bez ohľadu na prebiehajúcu rekonštrukciu.

Od návrhu po kolaudáciu

S našou firmou úspešne zvládnete aj realizáciu náročnejších projektov, medzi ktoré patrí výstavba či rekonštrukcia hotelov a penziónov. Poskytujeme vysoký štandard v rámci technologických a interiérových riešení a zabezpečíme pre Vás všetko – od výkopových prác cez realizáciu až po kolaudačné konanie

S našou firmou si rýchlo a jednoducho môžete zaobstarať všetky technické zariadenia, ktoré zabezpečujú plynulý chod budov, zabezpečíme vystavanie cestnej komunikácie,  elektrotechnických rozvodov, verejného osvetlenia  – od návrhu až po ich realizáciu a servis, všetko v súlade s platnými legislatívnymi predpismi a európskymi normami.

Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás ohľadne požiadaviek a ceny.