Výstavba domov na kľúč

Jedným z najšťastnejších dní v živote môže byť deň, keď sa rozhodnete pre výstavbu nového rodinného domu na kľúč. Môžete sa inšpirovať stavbami vo svojom okolí, ale pravdepodobne si vyberiete rodinný dom, ktorý vám najviac vyhovuje. Zrejme sa rozhodnete pre dom na kľúč, ktorý bude pre vás a vašich blízkych jedinečný.

Domov na kľúč bude hovoriť o tom, kto ste, a čo máte radi. Na prvý pohľad. Aby ste si mohli splniť svoj sen o novom bývaní, potrebujete komplexného staviteľa so skúsenosťami a vlastným stavebným tímom, ktorý bude reagovať na všetky vaše požiadavky.

Domy na kľúč a občianska výstavba

Stavba murovaného domu na kľúč

Realizujeme projekty od návrhu po kolaudáciu. Preto vám na úvod vypracujeme projekt rodinného domu s ohľadom na pozemok a lokalitu, kde bude váš nový domov situovaný.

V rámci našich komplexných služieb zabezpečíme pre vás realizáciu stavby rodinného domu na kľúč odborne a bez starostí. Nemyslíme tým len projekciu a samotnú výstavbu, ale aj poradenstvo pri výbere pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme dom podľa vašich predstáv.

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov. Našou doménou je stavba domov na kľúč od projektu po kolaudáciu, pričom v procese výstavby vybavíme za vás všetky stavebné povolenia. Potom nám zostáva už iba položiť základný kameň a stavať.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku,
  • projekciu stavby presne podľa predstáv,
  • konzultácie k projektom,
  • cenová kalkulácia,
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov.
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu,
  • vlastný stavebný dozor,
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia.

V prípade vášho záujmu váš nový dom kompletne zariadime nábytkom a pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov. Celkové dokončenie stavby však závisí od časových a finančných možností.

Vďaka našim viac ako 10-ročným skúsenostiam postavím rodinný dom na kľúč za najlepšiu cenu a s minimálnymi energetickými nárokmi. Pozrite si našu referenciu stavby rodinného domu v Banskej Bystrici.

V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky na cenu, budeme radi, keď nás kontaktujete.

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Pripravili sme pre vás pár základných bodov, ktoré vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Máte záujem o stavbu domu podľa vašich predstáv

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.

Napíšte nám alebo zavolajte: 0915 829 626