Spoločnosť STAVMAXBB s.r.o. je stabilná stavebná spoločnosť s bohatými skúsenosťami, osobným prístupom a širokým záberom pôsobnosti na stavebnom a realitnom trhu. V priebehu uplynulých rokov sme realizovali množstvo stavieb v rámci Slovenska, ale aj v Rakúsku. Spoločnosť STAVMAXBB s.r.o. nadviazala na činnosť majiteľa a konateľa spoločnosti, ktorý sa stavebnej činnosti venuje viac ako 13 rokov.

Realizujeme výstavbu objektov občianskej vybavenosti, novostavieb rodinných domov rekonštrukcie obytných, výrobných a administratívnych budov.

V priebehu realizácie využívame vlastné pracovné kapacity a materiálovo-technické vybavenie, prípadne spolupracujeme s našimi dodávateľmi. Všetky stavby realizujeme s využitím najnovších pracovných postupov a certifikovaných materiálov s cieľom zabezpečiť najvyššiu možnú kvalitu realizovaných konštrukcií.

Zákazníkom poskytujeme profesionálne a komplexné služby podľa požiadaviek a možností tak, aby sme na konci výstavby mohli spoločne osláviť jej úspešné ukončenie. Našu spoločnosť tvorí kolektív ľudí, ktorí si vážia férovú spoluprácu, partnerstvo, názor druhého a majú chuť posúvať kvalitu a úroveň našej práce stále ďalej. Aj Vaše bývanie sme pripravení vziať do našich rúk a nechať Vás sledovať, ako sa Vaše predstavy a zámery menia na skutočnosť.

Naša firma sa zameriava predovšetkým na funkčnú nadčasovosť realizovaných stavieb, kvalitu realizovaných prác a následný zákaznícky servis.

Cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť bývanie podľa individuálnych požiadaviek, kritérií ale aj ekonomických možností. Diela realizované našou spoločnosťou sú navrhované podľa súčasných trendov z oblasti architektúry, ergonomie, tepelno-technických princípov, stavebnej fyziky a spĺňajú všetky požadované normy. Veríme, že spolu nájdeme to pravé riešenie pre Vaše bývanie. Tešíme sa na spoluprácu.

Sme spokojní, keď ste spokojní.