OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Domy na kľúč podľa vašich predstáv

Odomknite svoje sny a vyberte si dom na kľúč podľa vašich predstáv. Deň, keď sa rozhodnete pre dom na kľúč, môže byť jedným z najšťastnejších dní v živote.

Váš nový rodinný dom bude pravdepodobne vyjadrovať vašu osobnosť a váš životný štýl. V porovnaní s okolím bude rovnako výnimočný ako ste vy. Postaráme sa o celý priebeh výstavby domu od návrhu, projektovej dokumentácie, až po kolaudáciu.

Aby ste sa mohli pustiť do výstavby domu na kľúč, potrebujete spoľahlivého partnera. V rámci našich komplexných služieb pre vás, vieme zabezpečiť realizáciu stavby rodinného domu na kľúč. Nemyslíme tým len samotnú výstavbu, ale aj poradenstvo pri kúpe pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme dom podľa vašich predstáv.

Domy na kľúč a občianska výstavba

V prípade záujmu klienta zariadime dom aj nábytkom a kompletne pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, dokončenie stavby závisí od vašich časových a finančných možností.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

Pripravíme pre vás cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných surovín. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva iba položiť prvú tehlu a stavať.

Inšpirujte sa našimi projektami katalógových domov

Realizujeme tieto rodinné domy na kľúč

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných bodov, ktoré Vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Spokojní majitelia domov na kľúč

Máte záujem o rodinný dom na kľúč podľa vašich predstáv?

Splňte si svoj sen o novom bývaní v murovanom rodinnom dome na kľúč. Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás ohľadne požiadaviek a ceny. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.

Ján Chromek, MBA
konateľ

0915 829 626
chromek@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.