OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Luxusné vily na kľúč

Ak túžite po vysoko komfortnom bývyní s dostatočným priestorom, saunou, či bazénom, luxusný dom na kľúč prispôsobíme vášmu životnému štýlu. Vila na kľúč bude pre vás a vašich blízkych jedinečným miestom pre život. Krása luxusného domu pozdvihne lokalitu. Bude rešpekovať prírodu, no zároveň sa vyhne prírodným živlom. Bude reprezentovať vašu osobnosť, hovoriť o tom, kto ste a čo máte radi. Aby ste si mohli splniť svoj sen o novom bývaní, potrebujete prispôsobivého staviteľa s vlastným stavebným tímom, ktorý vie reagovať na všetky vaše požiadavky. Realizujeme projekty od návrhu po kolaudáciu, s ohľadom na pozemok a lokalitu, kde bude váš nový domov situovaný.

Luxusné domy s bazénom

Jedným z najšťastnejších dní v živote môže byť deň, keď sa rozhodnete pre výstavbu nového rodinného domu na kľúč. Luxusný dom na kľúč sa stane symbolom dokonalosti vo vašich očiach a na ktorý so závisťou pozerajú okoloidúci. Moderný rodinný dom navyše splní priania všetkých členov domácnosti. 

Aj pri výstavbe individuálnych projektov domu, nájdeme pre vás také riešenie, ktoré bude rešpektovať vaše očakávania, predpoklady danej parcely aj územný plán. V rámci našich komplexných služieb zabezpečujeme realizáciu stavby rodinného domu na kľúč. Nemyslíme tým len projekčnú činnosť a samotnú výstavbu, ale aj poradenstvo pri výbere pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme luxusný dom podľa vašich predstáv.

Staviame na dôvere už viac ako 12 rokov. Záleží nám na vašej spokojnosti. Preto vám zaručujeme individuálny a osobný prístup. Pri realizácii vašich predstáv o bývaní zakladáme na detailoch. Našou doménou je stavba domov na kľúč od projektu po kolaudáciu, pričom v procese výstavby vybavíme za vás všetky stavebné povolenia. Potom nám zostáva už iba položiť základný kameň a stavať.

Uvažujete o stavbe moderného domu na kľúč? Radi vám pomôžeme s realizáciou vášho luxusného domu na kľúč od návrhu po kolaudáciu: +421 915 829 626

Luxusné vily na kľúč, ktoré nasledujú súčasné trendy v stavebníctve

Keď túžite po vysoko komfortným bývaní s dostatočným priestorom, kde každý z členov domácnosti nájde svoju harmóniu. V stavbách na kľúč sa snúbi funkcionalita s požadovanou estetickosťou a modernosťou. Popri najnovších technológií vyberáme starostlivo aj všetky materiály použité pri hrubej stavbe a následne aj v interiéri.

Máme viac ako 12 rokov skúseností s využívaním moderných technológií a konštrukciami typu betónových povrchov, veľkých presklených povrchov či veľkoformátových obkladov.

Moderný rodinný dom | STAVMAXBB

Individuálne projekty luxusných rodinných domov na kľúč prispôsobíme vášmu životnému štýlu

Nezáleží na tom, či ste orientovaní na prírodu a pokoj alebo je vám blízky ruch veľkomesta. Sme pripravení vyhotoviť návrhy aj pre tých najnáročnejších klientov s konkrétnou predstavou o budúcom bývaní. Vždy naplno využívame prednosti konkrétnej parcely. U svahovitých terénov využívame modernosť stavieb členitých do niekoľkých výškových úrovní.

Zabezpečíme pre vás:

 • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku,
 • projekciu stavby od základov presne podľa predstáv,
 • konzultácie k projektom,
 • cenová kalkulácia,
 • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov,
 • hladký a bezproblémový priebeh stavby.
 • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu,
 • vlastný stavebný dozor,
 • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia.

Kvalitu našich stavieb zabezpečujeme prostredníctvom skúsených inžinierov, ktorí riadia a dozorujú všetky naše stavby a vopred premyslia a naplánujú použitie tých najvhodnejších materiálov a stavebných postupov. Dokonale poznáme stavebné materiály, s ktorými pracujeme. Od ich fyzikálnych vlastností, vzájomnú reakciu pri kombinovaní a používaní v rôznom prostredí. Na základe osobných skúseností, ktoré majú naši profesionáli, môžeme spoľahlivo určiť, ktorý materiál a konštrukčné riešenie je najvhodnejšie pre váš luxusný rodinný dom na kľúč.

Vďaka našim viac ako 10-ročným skúsenostiam postavíme rodinný dom na kľúč za najlepšiu cenu a s minimálnymi energetickými nárokmi. Pozrite si prípadovú štúdiu k výstavbe luxusného domu vo svahu v Banskej Bystrici.

V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky na cenu, budeme radi, keď nás kontaktujete.

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Pripravili sme pre vás pár základných bodov, ktoré vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Máte záujem o luxusný dom na kľúč?

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom. Dokážeme zaobstarať všetko od návrhu až po odovzdanie hotového domu. U nás máte vždy istotu profesionálneho prístupu a včasného plnenia.

Príďte a presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.