OD NÁVRHU PO KOLAUDÁCIU

Nízkoenergetické domy podľa vašich predstáv

Snom každého z nás je zaobstarať si rodinný dom v najlepšej kvalite s nízkymi prevádzkovými nákladmi na vykurovanie. U nás môžete mať nízkoenergetický dom bez námahy, od návrhu po kolaudáciu. Stačí, keď sa s nami podelíte o vašej predstave a o všetko potrebné sa už postaráme za vás.

Staviame na dôvere už viac ako 12 rokov. Je len iba na vás, akým technológiám dávate prednosť. Ak si potrpíte na rodinnom dome, ktorý bude vyjadrovať váš životný štýl, pozeráte sa do budúcnosti a kalkulujete dlhodobo s nízkymi nákladmi za energie, potom sú nízkoenergetické rodinné domy ideálne vyjadrenie vašej osobnosti. Výstavbu nízkoenergetických rodinných domov zabezpečujeme na kľúč.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Výstavba nízkoenergetických a pasívnych domov na kľúč

Odomknite svoje sny a vyberte si nízkoenergetický dom na kľúč podľa vašich predstáv. V rámci našich komplexných služieb pre vás zabezpečíme realizáciu stavby nízkoenergetického domu na kľúč. Môžete sa spoľahnúť, že budeme okrem samotnej výstavby nápomocný aj pri výbere a kúpe pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme dom podľa vašich predstáv.

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov a zariadenia domu. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva iba položiť prvú tehlu a stavať.

Vybavenie stavebného povolenia a komunikácia s úradmi

Nechcete behať po úradoch a mať hlavu plno starostí s administratívnymi úkonmi, ktoré súvisia s výstavbou rodinného domu? Uľahčíme vám túto nepríjemnú záležitosť tým, že za vás vybavíme stavebné povolenie.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

V prípade záujmu klienta zariadime dom nábytkom a kompletne pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, dokončenie stavby závisí na časových a finančných možnostiach zákazníka.

Rodinné domy na kľúč za najlepšie ceny. Pozrite si naše referencie rodinných domov a kontaktujte nás ohľadne požiadaviek a ceny.

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných bodov, ktoré Vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Máte záujem o nízkoenergetický alebo pasívny rodinný dom na kľúč?

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.

Ján Chromek, MBA
konateľ

0915 829 626
chromek@stavmaxbb.sk

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.