Keď dom na kľúč predčí vaše očakávania

Rodinný dom na kľúč v Banskej Bystrici sme postavili pre mladú dynamickú rodinu. Stavba tohto domu je pre nás výnimočná práve tým, že podnecuje rodinnú pohodu, ktorú sme chceli docieliť.

Všetci členovia majú dostatočný priestor na súkromie, ale aj aktívne vyžitie. K tomu prispievajú priestranné izby, krb ako súčasť obývacej izby, sauna, vonkajší bazén aj detské ihrisko.

Ako ste boli spokojní s dodržaním termínov a harmonogramov?

„Tento bod považujeme za kľúčový. Vo vlastnom záujme sme si sami o priebehu stavby naštudovali veľa informácií. Znalosť nadväznosti jednotlivých procesov nám uľahčila plánovanie a schopnosť reagovať a rozhodovať sa v aktuálnom čase.“

Priestraný bungalov s krbom

Moderný bungalov o veľkosti bytovej jednotky 5+kk je ako stvorený pre 4 člennú rodinu.

Ceľom bolo navrhnúť útulný rodinný dom, kde nájde každý člen svoje útočisko po práci, či po škole. Otvorený priechodný interiér, v ktorom sú minimalizované nevyužité priestory tak, aby poskytoval dostatok priestoru pre všetkých členov.

Plocha domu je rozložená do obytných miestností so samostatnými kráľovstvami pre deti, priestrannou spálňou s vlastnou kúpeľňou a obývacou izbou s kuchynským kútom. Do obývačky svetlo vchádza cez portálové okná. Výhodou je aj priamym prechod na terasu z najväčšej izby v rodinnom dome.

Priestranný rodinný dom, kde máte všade blízko

Dom je moderne zariadený a pôsobí veľkolepo. Aj vnútorným priestorom aj samotnou dispozíciou. Veľké izby neznížili komfort pohodlnému sa presúvania po dome ani členom domácnosti ani príležitostným návštevám.

Oddychová zóna je smerovaná na východ. V lete zabezpečí príjemné posedenie na terase vysunuté prestrešenie. Deti tiež majú svoj raj na uhladenom anglickom trávniku alebo na ihrisku, ktoré majú priamo pod oknom.

V suteréne domu, ktorý vznikol tak trochu neplánovane, sa nachádza technická miestnosť a telocvičňa pre vyžitie aj v horšom počasí.

Vizualizácia domu, aby ste vedeli na čo sa môžete o pár mesiacov tešiť

„Výstavbu zabezpečovalo niekoľko realizačných skupín. Veľkú spokojnosť prejavujeme najmä s počiatočnými prácami, t.j. s výkopovými prácami a hrubou stavbou. Priebeh aj dodržanie termínov v tejto fáze považujeme za bezproblémové. Pozitívne vnímame profesionalitu a odbornosť pracovníkov.“

Z vtáčej perspektívy sa na budúcnosť pozerá krajšie

„Spoločnosť STAVMAXBB sme si vybrali na základe osobných referencií a transparentného prístupu pri rokovaní o podmienkach a cene výstavby rodinného domu.

Pri ústnej konzultácii nám boli poskytnuté aj odhadované termíny ukončenia jednotlivých etáp.“

Uvažujete o novom rodinnom dome na kľúč? Radi vám pomôžeme s výstavbou bungalovu na kľúč od návrhu po kolaudáciu 0915 / 829 626

Stavby na kľúč sú synonymom dokonalosti v očiach svojich majiteľov, na ktoré sa so závisťou pozerajú okoloidúci. Sme radi, že v tomto prípade výstavby bungalovu sa to potvrdilo.

„Kvalitu diela by sme ohodnotili ako veľmi dobrú a s výstavbou domu sme spokojní. Menšie koordinačné problémy sa podarilo zvládnuť.“

„Inštalácie v rámci jednotlivých profesií boli vykonané veľmi kvalitne.“

Máte záujem o stavbu domu na kľúč?

Napíšte nám alebo nám zavolajte: 0915 829 626.

Snívate aj vy o bungalove na kľúč?