Dvojpodlažný dom na kľúč od projektu po kolaudáciu

Dvojposchodový dom na kľúč, vhodný aj do mesta, aj na vidiek, sme postavili na pozemku budúceho majiteľa útulného domčeka pre viacčlennú rodinu.

Klient nás oslovil už s vyhotoveným projektom dvojpodlažného rodinného domu. Dom na kľúč o veľkosti bytovej jednotky 5+kk s garážou má stanovú strechu a výstup z obývacej izby na záhradu cez krytú terasu.

Na základe projektu domu sme postavili dom na kľúč podľa predstáv a požiadaviek šťastného majiteľa.

Dvojposchodový dom s krbom v centre diania

Od položenia základovej dosky sme zabezpečili výstavbu hrubej stavby a všetky súvisiace stavebné, inžinierske, vodoinštalačné práce.

Rodinný dom je nepodpivničený. Interiér je možné dovykurovať krbovým telesom. Krb sa nachádza v centrálnej časti domu, v obývacej izbe na prízemí a pomocou prieduchov môže vykurovať aj izby na poschodí.

Murovaný krb dotvára rodinnú pohodu a romantickú atmosféru aj počas chladnejších večerov.

Vydláždime vám cestu domov

Ceľom bolo navrhnúť rodinný dom, kde cítiť rodinnú pohodu a teplo domova a zároveň tak, aby poskytoval dostatok priestoru pre všetkých členov domácnosti.

Garáž je pevnou súčasťou rodinného domu, kam sa vstupuje po zámkovej dlažbe, ktorá môže slúžiť aj ako vonkajšie parkovisko.

Výhodou, najmä v letnom období je aj priamym prechod na terasu z najväčšej izby v dome. Prestrešená terasa sa nachádza v bočnej časti domu a poskytuje pozvoľný výstup do záhrady.

Cestu až domov vám vydláždime zámkovou dlažbou

Uvažujete o novom dvojposchodovom dome na kľúč? Radi vám pomôžeme so stavbou domu na kľúč od návrhu po kolaudáciu 0915 / 829 626

Na každé poschodie sme nainštalovali podlahové kúrenie, ktoré je prepojené s tepelným čerpadlom Daikin. Podlahové vykurovanie zabezpečuje príjemnú teplotu samotnej podlahy aj naboso.

Máte záujem o stavbu domu na kľúč?

Napíšte nám alebo nám zavolajte: 0915 829 626.

Snívate aj vy o dvojposchodovom dome na kľúč?