Parametre bungalovu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 291,5 m²
  • Úžitková plocha: 257,2 m²
  • Terasa: 17,6 m²
  • Garáž: 39,0 m²
  • Prístrešok pre autá:  43,45
  • Obytné miestnosti: 5+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

 Podrobnejší popis domu bungalov na kľúč

Priestranný bungalov s veľkosťou bytovej jednotky 5+kk s terasou vhodný pre 4-5 člennú rodinu. Dom má bezbariérové riešenie. kompaktnú dispozíciu a malé komunikačné priestory. Súčasťou domu je dvojgaráž a prístrešok pre dve autá. Dom je dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť.

Hlavný vstup do zádveria je zastrešený, ktorým sa prechádza do dennej časti. Tvorená je kúpeľňou, WC, samostatnou kuchyňou s jedálňou a samostatnou obývacou izbou. Obe miestnosti sú spojené s vonkajšou terasou.

Nočnú časť domu tvoria tri izby, pracovňa, priestranná kúpeľňa, technická miestnosť a sklad, ktorý spája dom s garážou a vonkajším prostredím. Priestrannosť domu umožňuje vybudovanie potrebného množstva skladovacích priestorov.

Dom je vhodný prevažne na rovinatý terén, prípadne na mierne svahovitý terén. Dom v tvare L vytvára terasu chránenú pred zlým počasím, ako aj pohľadom zvedavých susedov. Dom na kľúč poskytuje dostatok súkromia, ako aj priestor pre aktívne rodinný život.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu