Parametre bungalovu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

 • Zastavaná plocha: 291,5 m²
 • Úžitková plocha: 257,2 m²
 • Terasa: 17,6 m²
 • Garáž: 39,0 m²
 • Prístrešok pre autá:  43,45
 • Obytné miestnosti: 5+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

 Podrobnejší popis domu bungalov na kľúč

Priestranný bungalov s veľkosťou bytovej jednotky 5+kk s terasou vhodný pre 4-5 člennú rodinu. Dom má bezbariérové riešenie. kompaktnú dispozíciu a malé komunikačné priestory. Súčasťou domu je dvojgaráž a prístrešok pre dve autá. Dom je dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť.

Hlavný vstup do zádveria je zastrešený, ktorým sa prechádza do dennej časti. Tvorená je kúpeľňou, WC, samostatnou kuchyňou s jedálňou a samostatnou obývacou izbou. Obe miestnosti sú spojené s vonkajšou terasou.

Nočnú časť domu tvoria tri izby, pracovňa, priestranná kúpeľňa, technická miestnosť a sklad, ktorý spája dom s garážou a vonkajším prostredím. Priestrannosť domu umožňuje vybudovanie potrebného množstva skladovacích priestorov.

Dom je vhodný prevažne na rovinatý terén, prípadne na mierne svahovitý terén. Dom v tvare L vytvára terasu chránenú pred zlým počasím, ako aj pohľadom zvedavých susedov. Dom na kľúč poskytuje dostatok súkromia, ako aj priestor pre aktívne rodinný život.

Napíšte nám, ak priestranný bungalov s dvojgarážou ideálny dom pre vás?

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

 • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
 • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
 • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
 • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.