Projekt domu na mieru postavíme od návrhu po kolaudáciu

Predstavujeme vám projekty rodinných domov na mieru, ktoré upravíme, prispôsobíme vašim predstavám či pozemku. Postavíme váš nový rodinný dom na mieru od nízkoenergetického bungalovu po individuálny projekt domu. Rýchlo a bez starostí. Podľa vašich predstáv.

Prinášame vám pohodlnú a komplexnú službu

Murované rodinné domy na mieru realizujeme po celom Slovensku od návrhu a prípravy projektu domu, po kolaudáciu.

V našom katalógu predstavujeme možnosti návrhu, dispozície a voľby materiálov. Radi Vám vytvoríme harmonický dom, ktorý dokonale prispôsobíme Vášmu Životnému Štýlu a predstavám, od návrhu po kolaudáciu.

Stiahnite si celý náš aktuálny katalóg rodinných domov na kľúč

Ako vznikajú projekty domov na mieru?

Projekty rodinných domov vznikajú v istej postupnosti. Ideálne je, keď spolupracujeme s vami už od začiatku. Pre niekoho je úvodná fáza kúpa pozemku pre svoj rodinný dom, iní hľadajú riešenie, ako maximálne využiť potenciál, ktorým už disponujú. Vieme vám poskytnúť cenné rady z našej viac ako 10 ročnej pôsobnosti a zhodnotiť možnosti, ktorými disponujete.

Zabezpečujeme výstavbu domov na mieru od návrhu, ktorý pripravíme podľa vašich požiadaviek a predstáv. Koncept budúceho domu vám predstavíme, aby sme doladili detaily pre následnú projektovú dokumentáciu.

Stavebné povolenie

Vypravujeme projekt na stavebné povolenie, ktorý bude obsahovať všetky potrebné náležitosti k tomu, aby  vám bolo udelené stavebné povolenie.
Vybavíme za vás aj potrebnú administratívu, aby nič nebránilo v začiatku výstavby vášho domu na mieru.

Zabezpečujeme realizáciu domov na mieru podľa vašich predstáv od návrhu po kolaudáciu. Informujte sa nezáväzne, ako zrealizovať vaše predstavy o novom bývaní.

Máte záujem o stavbu domu na mieru?

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na mieru, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.

Napíšte nám alebo zavolajte: 0915 829 626

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.