Parametre bungalovu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 197,2 m²
  • Úžitková plocha: 133,5 m²
  • Terasa: 21,7 m²
  • Obytné miestnosti: 4+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis domu bungalov na kľúč

Priestranný bungalov s veľkosťou bytovej jednotky 4+kk s terasou je vhodný pre 4-5 členov rodiny. Samostatne stojaci prízemný nepodpivničený dom zastrešený šikmou sedlovou strechou je vhodný na rovinatý pozemok do nízkej okolitej zástavby. Bočný prestrešený priestor domu je priamym prepojením so záhradou. Dom má vhodné dispozičné delenie dennej a nočnej časti.

Dispozícia domu je tvorená zádverím, z ktorého je prístupné samostatné WC a veľká kúpeľňa a nadväzuje na priestor priestrannej haly. Zo zádveria je prístupná obývacia izba s kuchynským kútom, jedálňou a chodbou, cez ktorú sú dostupné 3 samostatné izby.

Dom pre rodinu s dynamickým životným štýlom s dostatkom priestoru. Dom je logicky delený na dennú a nočnú časť. Má 2 takmer identické detské spálne, rodičovskú spálňu so šatníkom, aj praktickú technickú miestnosť. Dominantou dennej časti je priestranná obývačka s krbom s prístupom na terasu. Jedálenská časť sa nachádza medzi kuchyňou a obývačkou. Zásluhou dostatku priestoru je tu možné umiestniť veľký rozkladací stôl vhodný aj pre rodinné oslavy.

Dom má množstvo úložného priestoru v spálňach, spoločnom šatníku ako aj v priestore pod strechou domu, kde viete odložiť nielen sezónne veci. Na príjemné posedenie poslúži krásna prestrešená terasa.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.