Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

 • Zastavaná plocha: 106,2 m²
 • Úžitková plocha: 148,8 m²
 • Terasa: 20,0 m²
 •  Prístrešok pre autá: 30
 • Obytné miestnosti: 5+kk a terasa

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis domu na kľúč

Moderný poschodový rodinný dom v tvare obdĺžnika s veľkosťou bytovej jednotky 4 + kk s terasou a prístreškom pre dve autá. Je vhodný pre užívanie 4-5 člennej rodiny.

Na prízemí sa nachádza zádverie s odkladacím priestorom, technická miestnosť, izba, ktorú je možné využiť ako pracovňu alebo hosťovskú izbu, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálňou, ktorú je možné v prípade záujmu uzavrieť od obývačky. Obývacia miestnosť je prepojená so záhradu cez posuvné dvere vedúce na prekrytú terasu.

Na poschodí sa nachádza kúpelňa a samostatné WC, tri optimálne veľké spálne, rodičovská spálňa má svoj vlastný šatník a vstup na malú prekrytú terasu, .

Hernaria je dvojposchodový rodinný dom vhodný na rovinatý pozemok. Dom je strednej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové riešenie.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

 • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
 • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
 • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
 • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.