Podrobnejší popis domu na kľúč

Bungalov vhodný ako víkendový rodinný dom s veľkosťou bytovej jednotky 4+kk s terasou je vhodný pre užívanie 4-5 člennej rodiny. Dom je strednej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové vybavenie. Bočný prestrešený priestor do domu s priamym prepojením so záhradou.

Malva je rodinný dom strednej veľkostnej kategórie, je vhodný pre rovinatý, poprípade mierne svahovitý pozemok. Bungalov je vhodný do nízkej okolitej zástavby. Dom má vhodné dispozičné oddelenie dennej časti od nočnej.

Samostatne stojaci rodinný dom je navrhnutý ako prízemný, nepodpivničený, zastrešený šikmou sedlovou strechou. Objekt je obdĺžnikového pôdorysného tvaru rozmerov 16,90 x 8,50 m s pristavaným rizalitom zádveria hlavného vstupu a samostatným prístreškom pre terasu. Bunglaov je vhodný ako projekt rodinného domu na úzky pozemok obdĺžnikového tvaru „I“.

V objekte rodinného domu je umiestnený 4-izbový byt s príslušenstvom a terasou. Hlavný vstup do objektu je cez zádverie, z ktorého je prístupné WC a priestor chodby. Zo zádveria je prístupná obývacia izba s kuchynským kútom, jedálňou a chodbou, cez ktorú sú dostupné 3 samostatné izby a kúpelňa.

Parametre bungalovu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 140,2 m²
  • Úžitková plocha: 110,5 m²
  • Obytné miestnosti: 4+kk a terasa

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.