Primula - bungalov na kľúč - 4+kk | STAVMAXBB

Parametre bungalovu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 151,4 m²
  • Úžitková plocha: 105,8 m²
  • Obytné miestnosti: 4+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis domu na kľúč

Moderný prízemný rodinný dom bungalov s veľkosťou bytové jednotky 4 + kk je vhodný pre užívanie 4-5 člennej rodiny. Dom je strednej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové vybavenie. Zimná záhrada je súčasťou domu.

Primula je rodinný dom strednej veľkosti, je vhodný pre rovinatý, poprípade mierne svahovitý pozemok. Bungalov je vhodný do nízkej okolitej zástavby. Dom má vhodné dispozičné oddelenie dennej časti od nočnej.

Hlavný vstup je z prednej časti domu prepojený cez zádverie. Z priestoru zádveria je prístupná technická miestnosť domu a jedáleň s kuchyňou. Ďalej je cez chodbu otvorený prístup do 3 priestranných izieb. Chodba zároveň oddeľuje a sprístupňuje súkromnú a spoločenskú časť. Kuchyňa s jedálňou je priestranná, s dostatkom úložných priestorov a prirodzene osvetlená oknom. Súkromná časť je prevažne situovaná do záhrady s priamym prepojením na terasu, čo spríjemní ranné prebudenie. Spálňa s priestom je prepojená s vlastnou kúpelňou. Spoločenská časť je jeden veľký otvorený priestor orientovaný na terasu. Obývacia izba zahŕňa obývaciu časť, kuchynský kút a jedálenský priestor, ktorý môže byť aj fyzicky oddelený napríklad mobilnou sklenenou stenou. Obývacia časť izby je s prírodou elegantnou rohovou zasklenou stenou a výstupom na terasu. Terasa je nadštandardne veľká a prestrešená. Pre vytvorenie harmónie môže byť vybavená krbom.

Napíšte nám, ak je prízemný dom bungalov 4+kk ideálny dom pre vás?

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.