Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 100 m²
  • Úžitková plocha: 149,8 m²
  • Obytné miestnosti: 5+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis poschodového domu na kľúč

Poschodový 5-izbový rodinný dom so šikmou sedlovou strechou je vhodný pre 4-5 člennú rodinu. Dom je strednej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové vybavenie rozdelené na 2 poschodia. Na prízemí sa nachádza denná časť domu – kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, zádverie s odkladacím priestorom, WC, kúpeľňa a malá izba, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo hosťovská izba.

Na poschodí sa nachádzajú ďalšie 3 izby, kúpeľňa a oddelené WC. Súčasťou poschodia je aj samostatný priestranný šatník. Poschodia sú vzájomne prepojené schodiskom, pod ktorým je umiestnená technická miestnosť.

Ruta je poschodový rodinný dom strednej veľkosti, je vhodný pre prevažne rovinatý pozemok. Je vhodný aj ako víkendový rodinný dom do zástavby na vidieku, mimo rušných miest, kde vám poskytne útočisko pre aktívny relax.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.