Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 115,7 m²
  • Úžitková plocha: 161,3 m²
  • Obytné miestnosti: 5+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis poschodového domu na kľúč

Moderný priestranný rodinný dom s plochou strechou bez podpivničenia. 5-izbový rodinný dom je vhodný pre 5-6 člennú rodinu. Dom je strednej veľkostnej kategórie s dvomi plnohodnotnými poschodiami. Na prízemí sa nachádza denná časť domu – kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, kúpeľňa spojená s WC, špajza, kotoľňa a malá izba, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo hosťovská izba.

Na poschodí sa nachádzajú 3 priestranné izby, 2 šatníky, kúpeľňa, samostatné WC a miestnosť vhodná ako práčovňa. Poschodia sú vzájomne prepojené schodiskom.

Salvia je poschodový rodinný dom strednej veľkosti vhodný prevažne do svahovitého terénu.

Komplexné stavebné službyOd návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemkuV rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavbyKlienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domuIndividuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenieZaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu