Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 123,45 m²
  • Úžitková plocha: 145,1 m²
  • Obytné miestnosti: 4+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis poschodového domu na kľúč

Prízemný 4 – izbový rodinný dom so šikmou strechou je vhodný pre 3-4 člennú rodinu. Dom je strednej veľkostnej kategórie s obytným podkrovím. Na prízemí sa nachádza WC so sprchou, samostatná špajza, priestranná izba, ktorú je možné využiť ako pracovňu alebo hosťovskú izbu. Kuchyňa s jedálenskou časťou je krbom oddelená od obývacej časti, ktorá je dverami prepojená so záhradou. V zadnej časti domu je kotolňa s dvomi vstupmi, spod schodiska alebo cez vonkajšie dvere.

V obytnom podkroví sa nachádzajú 2 priestranné izby, kúpeľňa, samostatné WC a miestnosť vhodná ako práčovňa. Na priestrannej chodbe je možnosť vybudovať šatník s veľkým množstvom úložného priestoru. Poschodia sú vzájomne prepojené schodiskom.

Samostatne stojaci rodinný dom Viola strednej veľkosti je vhodný do mierne svahovitého terénu. Vhodný aj ako víkendový dom pre aktívny relax v obklopení prírodou.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.