Rodinný dom ponúkame na predaj ako hotový rodinný dom na kľúč aj s pozemkom v blízkosti Banskej Bystrice alebo ako projekt poschodového domu s prispôsobením vašim predstavám a pozemku.

Podrobnejší popis poschodového domu na kľúč 4+kk

Kompaktný 4-izbový poschodový dom so šikmou strechou, s plnohodnotným obytným podkrovím s 2 veľkými izbami a vlastnou kúpeľňou. Je vhodný pre 2-4 člennú rodinu. Na prízemí sa nachádza denná časť domu, prepojená kuchyňa s obývacou izbou s krbom v centrálnej časti domu.

Interiér domu tvorí veľká a svetlá obývacia izba, jedáleň a kuchyňa. Krb je umiestnený v srdci domu viditeľný z každého miesta v obývacej izbe, aj z jedálne. Kuchyňa plynule prechádza do obývacej izby a spája oba priestory. Na prízemí je ďalšia izba, ktorá môže byť použitá ako hosťovská izba alebo pracovňa. Podkrovie je nočná časť domu, kde sú 2 pohodlné izby a rodinná kúpeľňa s WC.

Život v dome prežijete vo vnútri aj vonku v nádhernej záhrade. Dom je vhodný aj na malé pozemky, kde záleží na každom centimetri priestoru. Terasa z obývacej strany je pokrytá rozšírenou časťou strechy, kde si môžete za každých okolností vychutnať grilovanie aj letnú siestu.

Obytné podkrovie je prístupné z hlavného prízemia cez interiérové schodisko. Rodinný dom je kombináciou tradičných a moderných prvkov. Spod šikmej strechy vystupujú okná izieb na nadzemnom podlaží s dostatkom úložného priestoru.

Projekt domu je vhodný prevažne pre rovinatý pozemok.

Rodinný dom ponúkame na predaj kompletne aj s rovinatým pozemkom v okolí Banskej Bystrice. Možné realizovať aj ako poschodový dom na kľúč s individuálnym prispôsobením vášmu vlastnému pozemku.

Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč s pozemkom: Na vyžiadanie

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Aktuálny stav výstavby poschodového domu na kľúč

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.