Rodinný dom už má svojho majiteľa. Je aktuálne vo výstavbe ako dom na kľúč aj s pozemkom v blízkosti Banskej Bystrice. Projekt tohto domu typu bungalov je vám k dispozícií. Pôvodnú dispozíciu a rozloženie miestností vieme upraviť a prispôsobiť vašim predstavám a pozemku.

Podrobnejší popis bungalovu s garážou na kľúč 4+kk

Bezbariérový nízkoenergetický 4-izbový bungalov s garážou je určený pre 4- až 5-člennú rodinu. Rodinný dom bungalov je vďaka jednoduchému tvaru domu a strechy pomerne rýchlo postaviteľný. Kompaktná dispozícia poskytuje ideálne rodinné zázemie.

Veľké okná pocitovo prepájajú dom s okolitou prírodou a zabezpečujú prúdenie príjemného denného svetla do celého domu. Oddelená časť rodičovskej spálne s vlastnou kúpeľňou. Veľká obývacia izba priamo nadväzuje na vonkajšiu terasu. Krb umiestnený v strede dispozície umožňuje priame vykurovanie priľahlých miestností.

Od jari do jesen môžete na veľkej terase stolovať a grilovať aj vonku na záhrade. Vďaka eliminácii vnútorných nosných priečok si môžete prispôsobiť vnútorný priestor bez obmedzenia a bez nutnosti zmeny statiky.

Kombinácia stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je zabezpečia minimalizovanie spotreby energie na vykurovanie. Rodinný dom je kombináciou tradičných a moderných prvkov so sedlovou strechou a moderne poňatým obytným priestorom s dostatkom úložného priestoru.

Projekt domu bungalov prispôsobíme vašim individuálnym požiadavkám na veľkosť izieb a konečnú dispozíciu, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Projekt domu je vhodný prevažne pre rovinatý pozemok.

Rodinný dom ponúkame na predaj kompletne aj s rovinatým pozemkom v blízkosti Banskej Bystrice. Možné realizovať aj ako bungalov na kľúč s individuálnym prispôsobením vášmu vlastnému pozemku.

Parametre bungalovu s garážou na kľúč

Cena domu na kľúč s pozemkom: Na vyžiadanie

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu