Poschodový dom so sedlovou strechou na predaj | STAVMAXBB

Rodinný dom už má svojho majiteľa. Je aktuálne vo výstavbe ako dom na kľúč aj s pozemkom v blízkosti Banskej Bystrice. Projekt tohto poschodového rodinného domu je vám k dispozícií. Pôvodnú dispozíciu a rozloženie miestností vieme upraviť a prispôsobiť vašim predstavám a pozemku.

Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč s pozemkom: Na vyžiadanie

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Podrobnejší popis poschodového domu na kľúč 4+kk

Kompaktný 4-izbový poschodový dom so šikmou sedlovou strechou, s plnohodnotným podkrovím s 2 veľkými izbami a vlastnou kúpeľňou. Je vhodný pre 2-4 člennú rodinu. Na prízemí sa nachádza denná časť domu, prepojená kuchyňa s obývacou izbou s krbom v centrálnej časti domu.

Obytné podkrovie je prístupné z hlavného prízemia cez interiérové schodisko. Rodinný dom je kombináciou tradičných a moderných prvkov so sedlovou strechou a moderne poňatým obytným priestorom s dostatkom úložného priestoru.

Projekt domu je vhodný prevažne pre rovinatý pozemok.

Rodinný dom ponúkame na predaj kompletne aj s rovinatým pozemkom v rámci Banskej Bystrice. Možné realizovať aj ako poschodový dom na kľúč s individuálnym prispôsobením vášmu vlastnému pozemku.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.