Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

 • Zastavaná plocha: 160,0 m²
 • Úžitková plocha: 247,9 m²
 • Terasa: 35,0 m²
 • Dvojgaráž: 38,61 m²
 • Obytné miestnosti: 5+kk

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis domu na kľúč

Netradičný moderný poschodový dom väčšej veľkostnej kategórie pre náročného klienta s veľkosťou bytovej jednotky 5 + kk s terasou a garážou pre 2 osobné autá. Svojou orientáciou do priestoru záhrady je efektívne vyriešené odhlučnenie od cestnej komunikácie a ruchu ulice. Je vhodný pre užívanie 5-7 člennej rodiny.

Poschodia domu sú umiestnené na viacerých úrovniach. Prvú úroveň tvorí útulné zádverie oddelené od hosťovskej izby, pri ktorej sa nachádza kúpeľňa a šatník. O úroveň nižšie sa nachádzajú rodičovská spálňa s balkónom, izba, kúpeľňa a veľkoryso riešená denná časť – obývacia izba s presklenými dverami s prístupom na terasu je prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Na ďalšej úrovni sa nachádzajú dva skladové priestory a kúpeľňa. V spodnej časti domu na úrovni terénu sa nachádza izba, ktorá môže plniť funkciu pracovne, miestnosť pre hobby a východ na terasu, ktorá je rozdelená na prestrešenú a neprestrešenú časť. Z terasy je vchod do skladu náradia.

Členitý svahovitý terén okolia domu je dostupný prostredníctvom schodov na jednotlivých úrovniach.

Acer je moderný dvojposchodový rodinný dom na kľúč vhodný na svahovitý pozemok. Dom je väčšej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové vybavenie.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

 • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
 • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
 • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
 • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.