Parametre poschodového domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

 • Zastavaná plocha: 151,5 m²
 • Úžitková plocha: 195,5 m²
 • Terasa: 87,5 m²
 • Terasa na poschodí: 64,4 m²
 • Obytné miestnosti: 6+kk a terasa

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

Podrobnejší popis domu na kľúč

Moderný poschodový dom na kľúč s veľkosťou bytovej jednotky 6 + kk s terasou dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť. Je to dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 – 6 člennú rodinu.

Hlavný vstup do domu je cez prekryté zádverie spojené s botníkom. Prízemie je riešené ako denná časť domu. Jednu časť tvorí komora, kuchyňa s ostrovčekom a jedáleň, presklenými dverami oddelená obývacia izba, ktorá ďalej prechádza do časti domu s izbou, pracovňou, toaletou a kúpeľňou. Najväčšie presklené plochy sa nachádzajú v jedálni a obývacej časti, ktoré tvoria posuvné dvere. Tie plnia funkciu priameho napojenia na priestrannú terasu.

Nočnú časť domu tvoria dve izby, spálňa s východom na balkón, práčovňa, priestranná kúpeľňa, samostatná toaleta a veľký šatník. Pod schodiskom sa nachádza technická miestnosť.

Pinus je moderný dvojposchodový rodinný dom na kľúč vhodný na rovinatý pozemok. Dom je strednej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové vybavenie.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

 • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
 • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
 • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
 • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.