Parametre bungalovu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Zastavaná plocha: 155,8 m²
  • Úžitková plocha: 123,0 m²
  • Terasa: 75,0 m²
  • Obytné miestnosti: 5+kk a terasa

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Nájdete nás

Martina Rázusa 22,
Banská Bystrica,
Slovensko

 Podrobnejší popis domu na kľúč

Moderný koncept prízemného rodinného domu s veľkosťou bytovej jednotky 5 + kk s terasou určený pre 4-5 člennú rodinu. Plochá strecha s miernym sklonom je predĺžená spolu so základovou doskou domu, čím vzniká unikátna prestrešená terasa, ktorá veľkými presklenými dverami spája vonkajšie prostredie s dennou časťou domu.

Hlavný vstup do domu je pod prekrytou časťou domu, čo umožňuje pohodlný vstup za každého počasia do zádveria so šatníkom.

Denná časť domu je tvorená priestrannou obývacou izbou, jedálňou a kuchyňou s komorou zútulnená krbom. Medzi dennou a nočnou časťou sa nachádza pracovňa, ktorú je možné použiť aj ako hosťovskú izbu, technická miestnosť, kde sa nachádza WC a sprchový kút. V nočnej časti domu sú tri spálne a kúpeľňa so saunou.

Zinnia je rodinný dom na kľúč strednej veľkostnej kategórie, vhodný pre rovinatý, poprípade mierne svahovitý pozemok. Pri moderných domoch s rovnou strechou sa využije celá úžitková plocha naplno, nakoľko nevznikajú nevyužiteľné rohy. Projekty moderných domov potešia najmä ľudí, ktorí majú v obľube súčasný, čistý design.

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.