Rodinný dom už má svojho majiteľa. Je aktuálne vo výstavbe ako hotový rodinný dom na kľúč aj s pozemkom v blízkosti Banskej Bystrice alebo ako projekt domu bungalov s prispôsobením vašim predstavám a pozemku.

Podrobnejší popis bungalovu na kľúč s dvojgarážou

Kompaktný 3-izbový bungalov so šikmou sedlovou strechou, s potenciálom využitia podkrovia. Je vhodný pre 2-4 člennú rodinu. Na prízemí sa nachádza denná časť domu, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové vybavenie prízemia. Vstup do domu je z bočnej časti cez zádverie. Kuchyňa je prepojená s jedálňou a obývacou izbou, kde domunije krb.

Neobytné podkrovie je prístupné z hlavného obytného priestoru cez interiérové schodisko. Je navrhnuté pre využitie na obytné účely alebo sklad, aj formou dostavby v budúcnosti. Podkrovie perspektívne umožňuje dostavbu dvoch veľkých izieb s kúpeľňou a samostatným šatníkom.

Dom bugalov má napriek malým rozmerom dostatok odkladacích priestorov vo forme šatníkových skríň, skladu pod schodiskom a podkrovia. Rodinný dom bungalov je kombináciou tradičných a moderných prvkov so sedlovou strechou, výrazným presklením a moderne poňatým obytným priestorom s krbom.

Projekt domu je vhodný prevažne pre rovinatý pozemok.

Rodinný dom ponúkame na predaj kompletne aj s rovinatým pozemkom neďaleko Banskej Bystrice. Možné realizovať aj ako bungalov na kľúč s individuálnym prispôsobením vášmu vlastnému pozemku.

Parametre rodinného domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Úžitková plocha: 81 m²
  • Dvojgaráž: 41,58 m²
  • Plocha pozemku: 526 m²
  • Energetická náročnosť: A0

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Parametre rodinného domu

Počet izieb 3
Úžitková plocha 81 m²
Dvojgaráž 41,58 m²
Plocha pozemku 526 m²
Sklon strechy 42°
Energetická náročnosť A0
Vstavaný krb áno
Samostatné WC áno
Sklad ako miestnosť áno
Kúpeľna na prízemí áno
Spojená kuchyňa s obývačkou áno
Technická miestnosť áno
Prízemný áno

Spôsob vykurovania

Odporúčaný zdroj vykurovania Tepelné čerpadlo
Alternatívny zdroj vykurovania Plynový kotol
Spôsob vykurovania podlahové vykurovanie

Predpokladané náklady na vykurovanie pre zdroj

Plynový kotol 17 €/mesiac
Tepelné čerpadlo 10 €/mesiac

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Komplexné stavebné služby Od návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemku V rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavby Klienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domu Individuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenie Zaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.