Rodinný dom už má svojho majiteľa. Je aktuálne vo výstavbe ako hotový rodinný dom na kľúč aj s pozemkom v blízkosti Banskej Bystrice alebo ako projekt domu bungalov s prispôsobením vašim predstavám a pozemku.

Podrobnejší popis bungalovu na kľúč s dvojgarážou

Kompaktný 3-izbový bungalov so šikmou sedlovou strechou, s potenciálom využitia podkrovia. Je vhodný pre 2-4 člennú rodinu. Na prízemí sa nachádza denná časť domu, čomu zodpovedá dispozičné a priestorové vybavenie prízemia. Vstup do domu je z bočnej časti cez zádverie. Kuchyňa je prepojená s jedálňou a obývacou izbou, kde domunije krb.

Neobytné podkrovie je prístupné z hlavného obytného priestoru cez interiérové schodisko. Je navrhnuté pre využitie na obytné účely alebo sklad, aj formou dostavby v budúcnosti. Podkrovie perspektívne umožňuje dostavbu dvoch veľkých izieb s kúpeľňou a samostatným šatníkom.

Dom bugalov má napriek malým rozmerom dostatok odkladacích priestorov vo forme šatníkových skríň, skladu pod schodiskom a podkrovia. Rodinný dom bungalov je kombináciou tradičných a moderných prvkov so sedlovou strechou, výrazným presklením a moderne poňatým obytným priestorom s krbom.

Projekt domu je vhodný prevažne pre rovinatý pozemok.

Rodinný dom ponúkame na predaj kompletne aj s rovinatým pozemkom neďaleko Banskej Bystrice. Možné realizovať aj ako bungalov na kľúč s individuálnym prispôsobením vášmu vlastnému pozemku.

Parametre rodinného domu na kľúč

Cena domu na kľúč: Na vyžiadanie

  • Úžitková plocha: 81 m²
  • Dvojgaráž: 41,58 m²
  • Plocha pozemku: 526 m²
  • Energetická náročnosť: A0

Cena samostatnej projektovej dokumentácie k stavebnému povoleniu je na vyžiadanie.

Parametre rodinného domu

Počet izieb3
Úžitková plocha81 m²
Dvojgaráž41,58 m²
Plocha pozemku526 m²
Sklon strechy42°
Energetická náročnosťA0
Vstavaný krbáno
Samostatné WCáno
Sklad ako miestnosťáno
Kúpeľna na prízemíáno
Spojená kuchyňa s obývačkouáno
Technická miestnosťáno
Prízemnýáno

Spôsob vykurovania

Odporúčaný zdroj vykurovaniaTepelné čerpadlo
Alternatívny zdroj vykurovaniaPlynový kotol
Spôsob vykurovaniapodlahové vykurovanie

Predpokladané náklady na vykurovanie pre zdroj

Plynový kotol17 €/mesiac
Tepelné čerpadlo10 €/mesiac

Kontaktné údaje

Ján Chromek, MBA
konateľ
telefón: 0915 829 626
e-mail: chromek@stavmaxbb.sk

Komplexné stavebné službyOd návrhu po kolaudáciu.
Podpora pri hľadaní a kúpe pozemkuV rámci predstavebnej prípravy pomáhame klientom s hľadaním pozemku k stavbe rodinného domu a prípadne vedieme rokovania o kúpe takéhoto pozemku. V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Pomoc s financovaním pozemku a stavbyKlienti môžu využiť službu pomôcť s financovaním pozemku a stavby rodinného domu, ktorej podstatou je koordinácia vo finančných ústavoch. Využitie tejto služby je podmienené poskytnutím úplných a pravdivých informácií o aktuálnej finančnej situácii klienta. Hypotekárny úver predpokladá dodržanie metodík financujúcej banky.
Individuálny projekt rodinného domuIndividuálne projektovú dokumentáciu tvoríme postupným zapracovaním požiadaviek klienta na vzhľad, dispozičné usporiadanie a materiálovú skladbu v jednotlivých fázach predstavebnej prípravy (návrh, štúdia rodinného domu) .V cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie smlovu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.
Stavebné povolenieZaistenie povolenie realizácie stavby je v cene rodinného domu v prípade, že klient uzavrie zmluvu o dielo a stavba bude dokončená v dohodnutom rozsahu.

Projekt zahŕňa osadenie domu na parcele, napojenie na inžinierske siete, preukaz energetickej náročnosti domu, požiarne správu a rozvody profesií. V projektovej dokumentácii je možné vykonávať zmeny.

K našim zákazníkom pristupujeme VŽDY INDIVIDUÁLNE.
Zo skúsenostÍ vieme, že pre správne odporúčanie ďalších krokov vychádzajúcich z vašich potrieb je nevyhnutná osobnÁ konzultáciA.
Táto konzultácia je pre vás zadarmo.

Čo môžete vďaka konzultácii získať

  • nezávislú radu ohľadom kúpy vhodného pozemku alebo domu,
  • prehľad o finančnej a časovej náročnosti vášho stavebného zámeru,
  • základné informácie o moderných materiáloch a technológiách,
  • konzultácie vašich nápadov a odborné odpovede na akékoľvek vaše otázky z oblastí stavebníctva
 

Dohodnite si konzultáciu