Moderné rodinné domy na kľúč

Snívajte vo veľkom, vyberajte dom na kľúč podľa svojich predstáv. Ak sú pre vás mestské byty už primalé alebo túžite po tichu, grilovačke s priateľmi v záhradnom domčeku, potom je nový rodinný dom ideálnou príležitosťou, ako to dosiahnuť.

Deň, keď sa rozhodnete pre dom na kľúč, môže byť jedným z najšťastnejších dní v živote. Váš nový rodinný dom bude pravdepodobne vyjadrovať vašu osobnosť a váš životný štýl. V porovnaní s okolím bude rovnako výnimočný, ako ste vy. Postaráme sa o celý priebeh výstavby domu od návrhu, vypracovanie projektu rodinného domu, až po kolaudáciu. Pre vás to bude predstavovať len minimálnu časovú investíciu, o všetko sa postaráme.

Prinášame vám pohodlnú a komplexnú službu

Aby ste sa mohli pustiť do výstavby domu na kľúč, potrebujete spoľahlivého partnera. V rámci našich komplexných služieb pre vás, vieme zabezpečiť realizáciu stavby rodinného domu na kľúč. Nemyslíme tým len samotnú výstavbu, ale aj poradenstvo pri kúpe pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme dom podľa vašich predstáv. Máme už vypracovaných niekoľko projektov rodinných domov alebo realizácií domov na kľúč, ktoré v prípade záujmu upravíme a prispôsobíme vášmu štýlu, predstavám a pozemku.

Moderný bungalov na kľúč v časti Nový Svet

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných bodov, ktoré Vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných materiálov. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva iba položiť prvú tehlu a stavať.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

V prípade záujmu klienta zariadime dom nábytkom a kompletne pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, dokončenie stavby závisí na časových a finančných možnostiach zákazníka.

Rodinné domy na kľúč za najlepšie ceny. Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás ohľadne požiadaviek a cenovej kalkulácie na mieru.

Realizované projekty rodinných domov do 120000€

Moderný prízemný rodinný dom bungalov s veľkosťou bytovej jednotky 4 + kk s dvojgarážou je vhodný pre užívanie 4-5 člennej rodiny. Dom je vyššej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá nadštandardné dispozičné a priestorové vybavenie s otvoreným vstupom do záhrady. Dom je orientovaný prevažne do kľudnej časti pozemku. Vstupný priestor do domu je vysoko elegantný a je zastrešený prístreškom na drevených trámoch. Dom na kľúč s jedným podlažím je jednoduchého pôdorysného tvaru, typu bungalov. Je však výrazným dispozičným a architektonických spôsobom prepojený so záhradou na pozemku okolo rodinného domu. Celý dom je presvetlený a ponúka pocit harmónie a pohody.

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.