Malé rodinné domy na kľúč

Snívajte vo veľkom, vyberajte dom na kľúč podľa svojich predstáv. Ak je pre vás panelákový byt už primalý alebo túžite po grilovačke s priateľmi vo vlastnej záhrade, potom je nový rodinný dom ideálnou príležitosťou, ako to dosiahnuť.

Deň, keď sa rozhodnete pre dom na kľúč, môže byť jedným z najšťastnejších dní v živote. Váš nový rodinný dom bude pravdepodobne vyjadrovať vašu osobnosť a váš životný štýl. V porovnaní s okolím bude rovnako výnimočný, ako ste vy. Postaráme sa o celý priebeh výstavby domu od návrhu, vypracovanie projektu rodinného domu, až po kolaudáciu. Pre vás to bude predstavovať len minimálnu časovú investíciu, o všetko sa postaráme.

Prinášame vám pohodlnú a komplexnú službu

Aby ste sa mohli pustiť do výstavby domu na kľúč, potrebujete spoľahlivého partnera. V rámci našich komplexných služieb pre vás, vieme zabezpečiť realizáciu stavby rodinného domu na kľúč. Nemyslíme tým len samotnú výstavbu, ale aj poradenstvo pri kúpe pozemku, ku ktorému pre vás naprojektujeme dom podľa vašich predstáv. Máme už vypracovaných niekoľko projektov rodinných domov alebo realizácií domov na kľúč, ktoré v prípade záujmu upravíme a prispôsobíme vášmu štýlu, predstavám a pozemku.

Viete, čo si všímať pri výbere projektu na kľúč? Prichystali sme si pre Vás pár základných bodov, ktoré Vám výrazne zjednodušia rozhodovanie pri výbere projektu.

Prečítajte si viac

Zároveň pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu a pomôžeme so správnym výberom stavebných surovín. Samozrejmosťou bude vybavenie všetkých stavebných povolení a už nám ostáva iba položiť prvú tehlu a stavať.

Zabezpečíme pre vás:

  • vyhliadnutie a zabezpečenie stavebného pozemku
  • projekciu stavby presne podľa predstáv
  • konzultácie k projektom
  • cenová kalkulácia
  • odborné poradenstvo pri výbere stavebných materiálov
  • fullservisové služby od založenia stavby, zabezpečenia materiálu až po finálne úpravy terénu
  • vlastný stavebný dozor
  • kolaudácia a vydanie platného stavebného povolenia

V prípade záujmu klienta zariadime dom nábytkom a kompletne pripravíme k nasťahovaniu sa. Hrubú stavbu môžete mať už za 4 až 6 týždňov, dokončenie stavby závisí na časových a finančných možnostiach zákazníka.

Rodinné domy na kľúč za najlepšie ceny. Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás ohľadne požiadaviek a ceny.

Realizované projekty rodinných domov do 50000€

Menší prízemný rodinný dom bungalov o veľkosti 3-izbovej bytovej jednotky. Samostatne stojaci dom bez garáže je vhodný pre užívanie 2-3 člennej rodiny, ktorá si chce pokojne nažívať ďalej od preplnených panelákov a ruchu mesta. Dom je nižšej veľkostnej kategórie, čomu zodpovedá štandardné dispozičné a priestorové vybavenie. Dom na kľúč je jednoduchého obdĺžnikového tvaru. Domácu pohodu dotvára krb v obývacej časti domu. Súčasťou úpravy okolia domu boli spevnené plochy, ktoré slúžia na parkovanie pre 2 osobné autá.

Splňte si svoj sen o novom bývaní. Dohodnite si nezáväznú schôdzku, spoznajte náš sofistikovaný systém riadenia pri výstavbe domu na kľúč, ktorý sa čoskoro stane vaším vysnívaným domovom.