Elektroinštalácia rodinného domu

Elektroinštalácie v starom dome môžu majiteľom narobiť množstvo starostí. Môžu navýšiť cenu rekonštrukcie domu a staré rozvody elektriny v dome môžu niekedy dokonca viesť k poškodeniu majetku alebo ohrozeniu zdravia. Nenechajte zájsť situáciu priďaleko. Podeľte sa s nami o vaše úvahy o zamýšľanej prerábke elektriny v starom dome a spoločne nájdeme riešenie najvhodnejšie práve pre váš dom.

Elektroinštalácia v dome

Prerábka elektriny v starom dome patrí v rámci rekonštrukčných prác k tým náročnejším. Vyžaduje si profesionálny prístup, odbornú spôsobilosť aj prax. Pri rekonštrukcii elektriny v dome postupujeme profesionálne, po odovzdanie do užívania. Celková doba prerábky elektroinštalácie v dome trvá len pár dní. Ak je súčasť väčšej opravy starého domu, realizujeme čiastkové stavebné úpravy ruka v ruke s ostatnými. Bez starostí.

Pamätajte: „Nie je lepší čas rekonštrukcie domu, ako práve teraz!“

Trápi vás náročná predstava z prerábky elektriny v starom dome? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!

Rozvody elektriny v dome

Všetky uvedené nedostatky, ktoré sú dokonca až potenciálnymi rizikami, dokážeme odstrániť. Vy si môžete následne užívať svoj vynovený a najmä bezpečný dom.

Zabezpečíme:

  • vypracovanie projektu a rozvod elektriny v dome ako schéma, aby boli všetky zmeny zdokumentované a bolo možné sa k nim vrátiť aj v budúcnosti ;
  • prehliadku alebo revíziu elektrických zariadení (vrátane východiskovej revízie vykonanej na novom alebo rekonštruovanom elektrickom zariadení a bleskozvode pred jeho uvedením do prevádzky) ;
  • vykonanie všetkých prác súvisiacich s rekonštrukciou elektroinštalácií a rozvodov elektrickej energie.
Elektroinštalácia v rodinnom dome

Medzi hlavné dôvody, prečo majitelia starších domov pristúpia k rekonštrukcii elektroinštalácie v dome patria:

  • elektroinštalácie majú už svoj vek a sú opotrebované alebo zničené ;
  • v dome sa vyskytuje stará elektrická prípojka a hliníkové rozvody elektrickej energie ;
  • rodinný dom disponuje len jediným ističom alebo chráničom ;
  • chýba bleskozvod.

Máte záujem o rekonštrukciu elektrických rozvodov?

Spoznajte náš individuálny prístup a sofistikovaný systém realizácie rekonštrukcie. Zabezpečíme všetko potrebné od prerábky elektroinštalácie, až po kolaudáciu. Stačí zavolať.

Presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.