Rekonštrukcia strechy

Keď sa povie strecha, predstavíme si hneď dom. A mnohokrát i starosti; hlavne v prípade starších rodinných domov. Aby ste mali kde hlavu skloniť a aby ste viac nemuseli myslieť na problémy so strechou, prenechajte riešenie renovácie striech na nás.

Oprava strechy je niekedy súčasťou celkovej rekonštrukcie domu a niekedy naopak, tým jediným či posledným, čo je potrebné vykonať. Bezchybný stav strechy je pre spokojné bývanie naozaj nevyhnutný.

Pamätajte: „Nie je lepší čas rekonštrukcie domu, ako práve teraz!“

Trápi vás náročná predstava z rekonštrukcie domácnosti? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!

Výmena strechy

Často sa s problémami stretávajú majitelia domov, na ktorých je plochá strecha. Oprava plochej strechy je nevyhnutná, ak sa vyskytuje zatekanie, zdržiavanie vody, nesprávne vyspádovanie, nedostatočné odhlučnenie.

Vrásky vám môže spôsobovať aj strešná krytina, ktorá prestala naplno plniť svoju funkciu. Dokážeme splniť akúkoľvek požiadavku na opravu rovnej strechy – výsledkom môže byť zateplenie alebo hydroizolácia rovnej strechy.

Izolácia plochej strechy | STAVMAXBB

Nová strecha na starý dom

Výmena strechy na starom dome je výzva, ktorá začína dôkladným posúdením statiky a pevnosti základov domu. Pri rekonštrukcii za vás vybavíme aj všetku administratívu a poskytneme komplexné poradenstvo, a to aj pri financovaní a príprave rozpočtu renovácie domu. Najreálnejšiu predstavu o výsledku rekonštrukcie interiéru dokáže poskytnúť projekt a grafický návrh interiéru domu aj samotného podkrovia. Aj v prípade, že sa rozhodnete o podkrovnú kúpeľňu. Nechajte si vizualizáciu domu vyhotoviť u nás.

Ak vám k spokojnému bývaniu alebo napríklad úspešnému predaju nehnuteľnosti chýba už len rekonštrukcia strechy, sme tu pre vás. Pracujeme ako tím, preto u nás platí, viac hláv, viac skúseností, ktoré vám počas spolupráce môžeme odovzdať.

Opravy striech sú súčasťou našich stavebných služieb pri čiastočnej aj komplexnej rekonštrukcií, či už je potrebná:

  • oprava plechovej strechy,
  • oprava zatekajúcej strechy,
  • oprava starej strechy.

Máte záujem o opravu strechy domu?

Spoznajte náš individuálny prístup a sofistikovaný systém realizácie rekonštrukcie. Zabezpečíme všetko potrebné od výmeny strechy nad hlavou, cez rekonštrukciu interiéru domu podľa vašich predstáv, až po kolaudáciu.

Presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.