Fasády domov

Fasáda domu je vizitkou každého majiteľa nehnuteľnosti. Vyjadruje vás samých. Mnohí sa orientujeme práve pomocou výrazných bodov: „Stretneme sa pri tom červenom dome.“

Vonkajší vzhľad je v mnohých prípadoch prvým kritériom pri hľadaní rodinného domu, a to úplne pochopiteľne. Vďaka príjemnej fasáde sa z tuctového rodinného domu môže stať skvost. Reprezentujte sa v očiach okolia podľa vašich predstáv.

Oprava fasády

Každá fasáda potrebuje postupom času obnovu. Oprava fasády domu je po určitom období potrebná na každej nehnuteľnosti, a to aj v prípade, že sa o ňu pravidelne staráte. Poveternostnými vplyvmi sa na fasáde usádzajú nečistoty, môže dôjsť k jej zariaseniu alebo odlupovaniu náteru.

Pamätajte: „Nie je lepší čas rekonštrukcie domu, ako práve teraz!“

Trápi vás náročná predstava z opravy fasády alebo zateplenia domu? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!

Zateplenie domu

Najčastejším dôvodom opravy fasády rodinného domu je zateplenie. Dokážeme ním znížiť náklady na vykurovanie, eliminovať vonkajší hluk a odstrániť vlhnutie múrov. Hoci takáto rekonštrukcia zabezpečí teplo a sucho pre váš rodinný dom na dlhé roky.

Fasády domov inšpirácie

Izolácia domu

Ešte stále váhate, či je zateplenie vášho domu dobrou investíciou? Z našich skúseností vieme, že zateplenie domu zlepšuje kvalitu bývania a je rovnako dôležité ako izolácia základov. Vďaka tepelnej a zvukovej izolácii dochádza k  vytvoreniu príjemnej mikroklímy. Navyše, zateplenie fasády vedie k zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti. Pri oprave fasády a rekonštrukcii domu nepodceňte však ani výmenu okien a opravu, resp. zateplenie strechy.

Pri rekonštrukcii za vás vybavíme aj všetku administratívu a poskytneme komplexné poradenstvo, a to aj pri financovaní a príprave rozpočtu renovácie domu. Najreálnejšiu predstavu o výsledku rekonštrukcie interiéru dokáže poskytnúť projekt a grafický návrh interiéru. Nechajte si ho vyhotoviť u nás.

Fasáda na dom

Doprajte vášmu rodinnému domu nový vzhľad. Obráťte sa na nás či už je dôvodom oprava brizolitovej omietky alebo jednoduché premaľovanie fasády.

Ak vás zaujíma podrobný postup alebo cena za opravu fasády, kontaktujte nás a my vám radi poskytneme všetky informácie. Sme vám k dispozícii v prípade čiastočnej aj kompletnej rekonštrukcie staršieho domu.

Máte záujem o zateplenie domu alebo opravu fasády?

Spoznajte náš individuálny prístup a sofistikovaný systém realizácie rekonštrukcie. Zabezpečíme všetko potrebné od návrhu interiéru domu podľa vašich predstáv, až po zateplenie fasády.

Presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.