Kúrenie v dome

Rekonštrukcia kúrenia v rodinnom dome patrí podobne ako rekonštrukcia elektroinštalácie k odborným a náročným činnostiam. Nedostatočné vykurovanie starého domu býva častým dôvodom k jeho prerábke. Súčasťou starých rodinných domov bývajú najčastejšie radiátory a plynové kotly, ktoré však väčšinou už nespĺňajú dnešné normy pre účinnosť spaľovania plynu.

Vykurovanie domu

Práve starý kotol môže byť tiež dôvodom, prečo stále dochádza k tepelným stratám, hoci ste svoj dom už zateplili. Dotiahnite rekonštrukciu rodinného domu do úspešného konca spolu s nami.

Nové kúrenie v rodinnom dome prispieva k zníženiu mesačných nákladov a zlepšeniu hospodárnosti jeho prevádzky.

Pamätajte: „Nie je lepší čas rekonštrukcie domu, ako práve teraz!“

Trápi vás náročná predstava z rekonštrukcie kúrenia v rodinnom dome? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!

Rozsah rekonštrukcie kúrenia v rodinnom dome závisí od spôsobu inštalácie a pripojenia pôvodného vykurovania. V prípade vykurovacích telies (radiátorov a konvektorov) je ich výmena pri rekonštrukcii jednoduchšia. Ak si prajete rekonštruovať podlahové kúrenie v rodinnom dome, tu sa už vyžaduje kompletná rekonštrukcia podlahy.

Podlahové kúrenie v dome | STAVMAXBB

Kúrenie v rodinnom dome

Medzi najbežnejšie zdroje tepla patria v súčasnosti tieto typy kotlov:

  • plynový kotol,
  • kondenzačný kotol,
  • tepelné čerpadlo,
  • kotol na biomasu,
  • elektrokotol.

Pre kúrenie v rodinnom dome je pri jeho bežnom užívaní ekonomicky najmenej výhodný elektrokotol. Naopak, najvýhodnejším a zároveň najtrendovejším riešením je v súčasnosti tepelné čerpadlo. Poraďte sa s nami, ktorý typ kotla je pre váš rodinný dom ten najvhodnejší.

Radi vám priblížime všetky možnosti rekonštrukcie kúrenia v rodinnom dome. Pomôžeme vám zvážiť celkovú návratnosť investície do rekonštrukcie vykurovania, a to nielen z pohľadu investičných, ale aj z prevádzkových nákladov.

Máte záujem o rekonštrukciu kúrenia v rodinnom dome?

Spoznajte náš individuálny prístup a sofistikovaný systém realizácie rekonštrukcie. Zabezpečíme všetko potrebné od návrhu interiéru domu podľa vašich predstáv, až po zateplenie fasády.

Presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

    Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.