Prerábka podkrovnej kúpeľne na mieru

Sme zástancom kúpeľne na mieru, ktorá je o vás. Rekonštrukcia podkrovnej kúpeľne je vcelku náročný proces. Šikmé stropy určujú niekoľko základných pravidiel pre budúce usporiadanie funkčného priestoru. Radi vám poradíme rozhodnúť sa kam umiestniť sprchový kút alebo vaňu. Pod zošikmené steny sa odporúča umiestniť skôr spotrebiče, než sanitu, a to z dôvodu možného nadmerného vlhnutia stien a vzniku plesní.

Pamätajte: „Nie je lepší čas rekonštrukcie kúpeľne, ako práve teraz!“

Trápi vás náročná predstava z rekonštrukcie bytu? Zahoďte starosti – s nami to smelo zvládnete!

Riešenie kúpeľne v podkroví

Staré podkrovné kúpeľne bývajú častou spojené s toaletou. Rekonštrukcia kúpeľne v podkroví je ideálnou príležitosťou na oddelenie toalety a jej umiestnenie do samostatného priestoru. Ak sa rozhodnete pre rekonštrukciu kúpeľne v podkroví počas kompletnej prerábky staršieho domu, odporúčame osadenie strešných okien. Tento úkon je však už zásahom do strechy a preto vyžaduje samostatné posúdenie.

Dôvodom, prečo pri rekonštrukcii podkrovnej kúpeľne myslieť aj na osadenie strešných okien, je niekoľko

 • dokážu efektívne vyvetrať vlhký priestor,
 • dá sa prostredníctvom nich regulovať teplota v podkrovnej kúpeľni,
 • presvetlia celú miestnosť prirodzeným denným svetlom.

Dokážeme vám poradiť s návrhom nového usporiadania aj s realizáciou novej kúpeľne. Berieme pritom ohľad nielen na plnú funkčnosť, ale aj estetiku a komfort priestoru. Vo finálne bude kúpeľňa v podkroví miestom dokonalej každodennej hygieny i oddychu.

V rámci rekonštrukcie podkrovnej kúpeľne realizujeme komplex činností:

 • demolačné práce a likvidácia pôvodnej kúpeľne
 • hrubá stavba
 • montáž rozvodu vody a odpadu
 • elektroninštalačné práce
 • obkladačské práce
 • osadenie sanity
 • maliarske práce
 • hrubé upratovacie práce pred odovzdaním priestoru do užívania.

Premyslite si dizajn vašej novej kúpeľne v podkroví

S rozhodnutím o vzhľade kúpeľne, sanite, obkladoch, dlažbe, vybavení kúpeľne vám pomôžeme. Na vás je len rozhodnutie, kedy sa do rekonštrukcie kúpeľne chcete pustiť.

Pokiaľ sa ale stále nemôžete rozhodnúť, ako by mala vaša kúpeľňa vo finále vyzerať, ponúkame vám vizualizáciu kúpeľne od skúsených dizajnérov, ktorí vám radi pripravia niekoľko návrhov s ohľadom na dispozičný priestor a budú s vami konzultovať možné úpravy a prispôsobenie.

Ak potrebujete prerobiť či upraviť podhľad alebo dostavať stenu a nechcete príliš zasahovať do konštrukcie, riešením sú sadrokartónové steny alebo strop či podhľad.

Prečítajte si viac

Rekonštrukcia podkrovnej kúpeľne môže byť súčasťou celkovej rekonštrukcie podkrovia a opravy strechy. Oslovte nás s akoukoľvek požiadavkou a my vám radi vyjdeme v ústrety s návrhom vhodných stavebných riešení. Pri rekonštrukcii za vás vybavíme aj všetku administratívu.

Máte záujem o rekonštrukciu podkrovnej kúpeľne?

Spoznajte náš individuálny prístup a sofistikovaný systém realizácie rekonštrukcie. Zabezpečíme všetko potrebné od návrhu a vizualizácie kúpeľne v podkroví podľa vašich predstáv, až po úspešnú prerábku domu.

Presvedčte sa osobne: 0915 / 829 626

  Prosím, vyplňte aspoň všetky polia označené * a potom vašu správu odošlite.